Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Portativ

View as Liste Tabele

7 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Ultimate Ears BOOM 3 Portable Waterproof Bluetooth Speaker - Night Black

  14 900,00 L
  • UE BOOM 3 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 15 ore bateri | DEEP ACCURATE BASS

  Learn More
 2. Ultimate Ears WONDERBOOM 2 - Deep Space - Black

  9 900,00 L
  • UE WONDERBOOM 2 Origjinale | Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit.

  • Bokse Outdoor me Bluetooth me nje fuqi te pabesueshme.

  • Muzike 360 grade | 13 ore bateri | Outdoor Bost.

  Learn More
 3. Bokse SonicGear KBX 800 - Portable Speaker – Mikrofon i pershire

  6 200,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me fuqi 30W. Mikrofon i perfshire per karaoke.

  • Bluetooth, Audio Jack 3.5mm, SD Card, FM Radio, AUX in, USB Input.

  • Bateri e integruar qe mban deri 2 ore muzike

  Learn More
 4. Bokse Portable Bluetooth Baseus Encok E02 Multi-functional wireless speaker

  2 800,00 L
  • Bokse portative Bluetooth Baseus Encok E02 Multi-functional wireless speaker

  • Muzikes shume cilesore dhe e fuqishme. Vend per kufje (lidhje me PC)

  • Dizajn modern | Ideale per udhetime me shoqeri

  Learn More
 5. Bokse Portable Bluetooth Baseus Encok E05 Music-cube Wireless Speaker

  Duke filluar nga 2 500,00 L
  • Bokse portative Bluetooth Baseus Encok E05 Music-cube Wireless Speaker.

  • Muzikes shume cilesore dhe e fuqishme.

  • Dizajn modern ne forme kubi me mbajtese dore.

  Learn More
 6. Bokse Bluetooth A4Tech BTS-06 - Portable Speaker

  1 690,00 L
  • Bokse portativ Bluetooth A4Tech BTS-06 - Portable Speaker

  • Te rikarikueshme | Permase shume e vogel por muzike shume cilesore

  • Ideale per udhetime ose per dhurate

  Learn More
 7. Bokse Bluetooth A4Tech BTS-03 - Portable Speaker

  1 990,00 L
  • Bokse portativ Bluetooth A4Tech BTS-03 - Portable Speaker

  • Te rikarikueshme | Vend per USB me muzike dhe karte memorje

  • Ideale per udhetime | Mund te lidhet edhe me Laptop

  Learn More
View as Liste Tabele

7 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat