Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse USB & Standard

View as Liste Tabele

19 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Bokse SonicGear Titan 3 BTMI Bluetooth Portable Music Synchronized Light Display Speaker – 2.1 Speaker System (Bluetooth)

  2 900,00 L
  • Bokse me korrent nga USB-ja Bluetooth SonicGear Titan 3 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 3 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

  Learn More
 2. Bokse USB Genius SP-HF280 6W (3W x 2) – 2.0 Speaker System

  1 900,00 L
  • Bokse druri nga Genius me sistem 2.0 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Korrent nga USB | 12 muaj Garanci | 6W (3W x 2)

  • Ideale per muzike cilesore direkt nga laptopi ose desktopi.

  Learn More
 3. Bokse USB Genius SP-HF180 6W (3W x 2) – 2.0 Speaker System

  1 500,00 L
  • Bokse druri nga Genius me sistem 2.0 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Korrent nga USB | 12 muaj Garanci | 6W (3W x 2)

  • Ideale per muzike cilesore direkt nga laptopi ose desktopi.

  Learn More
 4. Bokse USB Genius SP-Q160, 8W - 2.0 Speaker System

  1 500,00 L
  • Bokse me korrent nga kablli USB (5V). 

  • Fuqia në RMS e boksit është 8 watt.

  Learn More
 5. Bokse USB Trust Speaker system - 2.0, Volume Control, 12W

  2 500,00 L
  • Bokse me ndriçim automatik RGB nga Trust

  • Cilese muzike e larte | Kontroll i volumit nga jashte

  • Dizajn modern | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 6. Bokse Soundbar USB Trust GXT 618 Asto Sound Bar PC Speaker, 12W

  3 500,00 L
  • Me korrent nga USB per vendosje para monitorit.

  • Fuqia maksimale 12W (6W RMS) 

  • Tingull i pasur stereo nga altoparlanti kompakt, për t’u vendosur nën çdo monitor PC ose TV.

  • Butonin e kontrollit të vëllimit të ndriçuar

  • Lidhje mikrofoni dhe kufje në mënyrë të përshtatshme në anën e përparme të mundësuar nga USB-ja.

  Learn More
 7. Zbritje
  Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

  Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

  Çmimi me zbritje 15 900,00 L Çmimi 20 800,00 L
  • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.

  • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.

  • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.

  Learn More
 8. Bokse USB Logitech Z120 - 2.0 Speaker System

  2 200,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) 

  • Lidhje me audio jack nga marka Logitech. Korrent nga USB.

  • 2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.

  Learn More
 9. Bokse Logitech Z200 - 2.0 Speaker System

  • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) 

  • Lidhje me audio jack nga marka Logitech.

  • 2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.

  Learn More
 10. Bokse Bluetooth Logitech Z207 - 2.0 Speaker System

  Duke filluar nga 7 400,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) 

  • Lidhje Bluetooth ose audio jack nga marka Logitech.

  • 2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.

  Learn More
 11. Bokse USB Logitech Z211 - 2.1 Speaker System

  4 500,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga marka Logitech me korrent nga USB

  • Ky sistem kompakt 2.1 i altoparlantëve siguron audio të cilësë së lartë dhe bas të pastër.

  • Muzike e plote audio pa humbur asnje tingull.

  Learn More
 12. Bokse USB Genius SP-HF160 – 2.0 Speaker System

  Duke filluar nga 1 500,00 L
  • Bokse druri nga Genius me sistem 2.0 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Korrent nga USB | 12 muaj Garanci

  • Ideale per muzike cilesore direkt nga laptopi ose desktopi.

  Learn More
 13. Bokse Genius SP-L160 - 2.0 Speaker System

  1 800,00 L
  • Bokse Genius me sistem 2.0 per kompjuter.

  • Dizajn i thjeshte me vend per kufje dhe kontroll i volumit.

  • Ideale per te kompjuterin e zyres dhe shtepise tuaj.

  Learn More
 14. Bokse USB Genius SP-U115 - 2.0 Speaker System

  Duke filluar nga 1 000,00 L
  • Bokse me korrent nga kablli USB (5V). 

  • Fuqia në RMS e boksit është 3 watt.

  Learn More
 15. Bokse USB SonicGear Sonic Cube - 2.0 Speaker System - High Clarity Speaker

  800,00 L
  • Bokse me korrent nga USB per PC dhe Laptop.

  • Cilese muzike e larte dhe e qarte.

  • Te thjeshte dhe shume te vegjel.

  Learn More
 16. Zbritje
  Bokse USB SonicGear Titan 2 - 2.0 Speaker System - Volume Control + 7 Light

  Bokse USB SonicGear Titan 2 - 2.0 Speaker System - Volume Control + 7 Light

  Çmimi me zbritje 1 300,00 L Çmimi 1 700,00 L
  • Bokse me ndriçim qe sinkronizon ngjyra ne baze te muzikes qe po degjohet

  • Cilese muzike e larte | Kontroll i volumit nga jashte

  • Dizajn modern | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 17. Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

  6 900,00 L
  • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.

  • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.

  • Cilese muzike shume cilesore.

  Learn More
 18. Bokse USB Trust Avora - 2.1 Speaker System

  2 700,00 L
  • Bokse USB Trust Avora 2.1 Speaker Set 

  • Bokse te fuqishme me korrent nga kablli USB.

  • Fuqia në RMS e boksit është 18W.

  Learn More
 19. Bokse USB Trust Ziva Compact 2.0 Speaker Set USB Powered 6W

  900,00 L
  • Bokse USB Trust Ziva Compact 2.0 Speaker Set USB Powered 6W

  • Bokse me korrent nga kablli USB (5V).

  • Fuqia në RMS e boksit është 6 watt.

  Learn More
View as Liste Tabele

19 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat