Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Soundbar

View as Liste Tabele

4 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Razer Leviathan Dolby 5.1 Suround Sound - Bluetooth Aptx Technology - Dedicated Powerful Subwoofer For Deep Immersive Bass - PC Gaming And Music Sound Bar

  39 900,00 L
  • Bokse Bluetooth Gaming nga Razer. 

  • Cilese e shkelyqer e muzikes dhe lojes.

  • Cilesi 5.1 me Dolby digital.

  Learn More
 2. Bokse Soundbar USB Trust GXT 618 Asto Sound Bar PC Speaker, 12W

  3 500,00 L
  • Me korrent nga USB per vendosje para monitorit.

  • Fuqia maksimale 12W (6W RMS) 

  • Tingull i pasur stereo nga altoparlanti kompakt, për t’u vendosur nën çdo monitor PC ose TV.

  • Butonin e kontrollit të vëllimit të ndriçuar

  • Lidhje mikrofoni dhe kufje në mënyrë të përshtatshme në anën e përparme të mundësuar nga USB-ja.

  Learn More
 3. Bokse Soundbar USB Sonicgear BT300 White

  2 700,00 L
  • Bokse Soundbar me ndriçim ne baze te muzikes.

  • Me korrent nga USB per vendosje para monitorit.

  • Vend per kufje dhe karte memorje | Radio e perfshire

  Learn More
 4. Bokse Soundbar SonicGear BT-2100 + Heavy Bass

  6 100,00 L
  • Bokse Soundbar dhe Bas i fuqishem per TV dhe Dekstop me ekran LED

  • Me korrent per vendosje para monitorit ose TV. 

  • Vend per kufje | Ideale per Home Theater

  Learn More
View as Liste Tabele

4 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat