Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

DVD Writer i jashtem

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. External DVD Writer Transcend 8x, Extra Slim, Portable DVD Writer, Optical Drive, white

  4 800,00 L
  • DVD Shkrues i jashtem super i holle nga Transcend.

  • Shume i holle dhe praktik, i pershtatshem per Laptop ose Notebook. 

  • Lidhje USB 2.0 | Ideal per ato laptop qe nuk kane DVD Lexues / shkrues.

  Learn More
 2. External DVD Writer Transcend 8x, Extra Slim, Portable DVD Writer, Optical Drive, black

  4 800,00 L
  • DVD Shkrues i jashtem super i holle nga Transcend.

  • Shume i holle dhe praktik, i pershtatshem per Laptop ose Notebook. 

  • Lidhje USB 2.0 | Ideal per ato laptop qe nuk kane DVD Lexues / shkrues.

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat