Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

HDD i jashtem

View as Liste Tabele

18 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Roline, lexues hardisqesh 2.5" / 3.5" SATA HDD/SSD, USB 3.2 Gen 1

  4 200,00 L
  • Lexues hardisqesh HDD dhe SSD.

  • Per madhesite 3.5" dhe 2.5". E pershtatshme me USB 3.0 / USB 3.2 Gen 1.

  • Cilësisë e siguruar, prodhuar nga marka Roline.

  Learn More
 2. I ri
  Samsung T7 Touch Portable SSD 500GB - 1050MB/s - USB 3.2 External Solid State Drive, Black

  Samsung T7 Touch Portable SSD 500GB - 1050MB/s - USB 3.2 External Solid State Drive, Black

  22 000,00 L
  • Rezistencë nga renja ne toke deri ne 2 metra lartesi | Ultra Portable.

  • 10 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm | Kompakt dhe i vogel.

  • Enkriptim te dhenash me gjurmen e gishtit (Fingerprint technology).

  • Arshivim të dhënash me programim e posaçem Samsung "Management software".

  Learn More
 3. Verbatim Store 'n' Go HDD, 2.5, 500GB, Silver, 8MB, GEN 2 USB 3.0

  5 500,00 L
  • Marka: Verbatim | Kapaciteti: 500 GB

  • Rotullime për minutë: 5400

  • Hard Disk per vezhgim, projektuar per perdorim 24/7.

  Learn More
 4. Maxtor 2TB USB 3.0 portable hard drive

  10 000,00 L
  • HDD i jashtem me kapacitet 2TB dhe lidhje USB 3.0.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Ideal per arshivim ose backup-e te medha.

  Learn More
 5. Transcend 2TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3S Rugged External Hard Drive

  12 000,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 6. Toshiba 2TB Canvio Basics 2.5" USB 3.0 Portable External Hard Drive (HDTB420EK3AA )

  8 900,00 L
  • HDD i jashtem me kapacitet 2TB dhe lidhje USB 3.0.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Cilesi e garantuar nga marka Toshiba.

  Learn More
 7. Toshiba 500GB Canvio Basics 2.5" USB 3.0 Portable External Hard Drive (HDTB405EK3AA)

  5 500,00 L
  • HDD i jashtem me kapacitet 500GB dhe lidhje USB 3.0.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Cilesi e garantuar nga marka Toshiba.

  Learn More
 8. Western Digital 1TB Elements Portable, External Hard Drive - USB 3.0

  6 400,00 L
  • HDD i jashtem me kapacitet 1TB dhe lidhje USB 3.0.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  Learn More
 9. Transcend 500GB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3G Rugged External Hard Drive

  7 900,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 10. Samsung 500GB SSD USB 3.1 External SSD, Portable Solid State Drive

  • Rezistencë nga renja ne toke deri ne 2 metra lartesi. | Ultra Portable.

  • 5 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm. | Kompakt dhe i vogel.

  • Arshivim të dhënash me programim e posaçem Ssamsung "Management software".

  Learn More
 11. HyperX Savage Exo 480g Compact External SSD USB-C, USB 3.1 SHSX100/480G - Photo, Video, Gaming Storage

  15 400,00 L
  • Rezistencë Ekstreme, External 3D NAND SSD. 

  • 10 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm.

  • SSD e jashtme per Gaming per XBOX One and PS4.

  Learn More
 12. Maxtor 4TB USB 3.0 portable hard drive

  14 800,00 L
  • HDD i jashtem me kapacitet 4TB dhe lidhje USB 3.0.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Ideal per arshivim ose backup-e te medha.

  Learn More
 13. Transcend 240GB SSD USB 3.1 Gen 2 USB Type-C ESD230C Portable Solid State Drive

  7 200,00 L
  • Rezistencë Ekstreme, Ultra Portable.

  • 5 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm.

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup".

  Learn More
 14. Transcend 1TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25C3N SJ25C3N External Hard Drive

  7 900,00 L
  • Dizajn modern dhe shume i holle.

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  Learn More
 15. Transcend 1TB USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3G SJ25M3G Rugged External Hard Drive

  Duke filluar nga 8 900,00 L
  • Rezistencë Ekstreme - Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin "Auto Backup"

  Learn More
 16. WD 3TB My Book Desktop Hard Drive

  17 100,00 L
  • Lidhje me USB 3.0

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash me programin e përfshirë "Auto Backup", dhe "Hardware encryption"

  Learn More
 17. WD Elements 8TB Desktop Hard Drive

  27 400,00 L
  • Lidhje me USB 3.0

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj

  • Arshivim të dhënash me programin e përfshirë "Auto Backup", dhe "Hardware encryption"

  Learn More
 18. WD My Cloud Home 4TB Network Attached Storage

  28 700,00 L
  • Lidhje Rrjeti dhe USB 3.0 per te aksesuar materialet nga Interneti (direkt nga Celulari).

  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj.

  • Arshivim të dhënash me programin e përfshirë "Auto Backup" dhe "Hardware Encryption".

  Learn More
View as Liste Tabele

18 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat