Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Keyboard (Tastiere)

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 55

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. I ri
  Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK330 Wireless Combo, Multimedia,

  Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK330 Wireless Combo, Multimedia,

  4 900,00 L
  • Tastiere Combo Wireless Logitech + Mouse MK330 i perfshire.

  • 36 muaj bateri | Tastierat e plote dhe multimediale per kontrolle te ndryshme.

  • Mouse me veshje gome per kapje me te mire. 24 Muaj Garanci. 

  Learn More
 2. I ri
  Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK235 Wireless Keyboard and Mouse Combo, 2.4 GHz Wireless, Unifying USB-Receiver, Wireless Mouse, 15 FN Keys

  Tastiere + Mouse Wireless Logitech MK235 Wireless Keyboard and Mouse Combo, 2.4 GHz Wireless, Unifying USB-Receiver, Wireless Mouse, 15 FN Keys

  3 900,00 L
  • Tastiere Combo Wireless Logitech MK235 + Mouse i perfshire.

  • 36 muaj bateri | Tastiere kompakte per zyren tuaj. Rezistent ndaj derdhjes.

  • Mouse me veshje gome per kapje me te mire. 24 Muaj Garanci.

  Learn More
 3. RIOTORO Ghostwriter ELITE Cherry MX Red Mechanical Keyboard, RGB LED Backlit, Aluminum Top-plate, 1ms Response Time, NKRO, USB Passthrough & Media Controls with 2 Magnetic Detachable Wrist Rests

  16 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming nga Riotoro me butona nga Cherry MX.

  • Shume e pershtatshme per profesional gaming.

  • 16.8m ngjyra te ndryshme te konfigurueshme | Shume preçize dhe e shpejte.

  Learn More
 4. RIOTORO Ghostwriter Classic Rubberdome Membrane Keyboard, Magnetic Rest

  5 500,00 L
  • Tastiere Gaming nga Riotoro me butona muktimedial.

  • Mbeshtetese magnetike per doren.

  • Ngjyra te ndryshme me 8 efekte ndricimi.

  Learn More
 5. I ri
  RIOTORO Ghostwriter Cherry MX Black Mechanical Keyboard, Customizable Prism RGB, 1ms Response Time, Dual USB Ports, Magnetic Detachable Wrist Rest

  RIOTORO Ghostwriter Cherry MX Black Mechanical Keyboard, Customizable Prism RGB, 1ms Response Time, Dual USB Ports, Magnetic Detachable Wrist Rest

  13 900,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming nga Riotoro me butona nga Cherry MX.

  • Shume e pershtatshme per profesional gaming.

  • Ngjyra te ndryshme me 10 efekte ndricimi.

  Learn More
 6. I ri
  Armaggeddon MKA-2C Psychraven, Blue Switch, Mechanical Gaming Keyboard

  Tastiere Armaggeddon MKA-2C Psychraven, Blue Switch, Mechanical Gaming Keyboard

  3 900,00 L
  • Tastiere Mekanike Gaming Armaggeddon MKA-2C Psychraven pa butonat numerik ne te djathte.

  • Shume e pershtatshme per gaming.

  • Ngjyra te ndryshme me 12 efekte ndricimi.

  Learn More
 7. I ri
  Tastiere Logitech G413, Mechanical Gaming Keyboard, Romer-G with USB Pass-Through, US International Layout, Carbon Black

  Tastiere Logitech G413, Mechanical Gaming Keyboard, Romer-G with USB Pass-Through, US International Layout, Carbon Black

  16 900,00 L
  • Tastiere mekanike Gaming nga Logitech G413 Carbon.

  • Me ndricim te kuq (5 fixed brightness levels)

  • Tastiere me butona multifunksional, Anti-Ghosting e posaçme per gamers.

  Learn More
 8. I ri
  Tastiere Logitech G512 Carbon, RGB, Mechanical Gaming Keyboard (Romer-G Tactile)

  Tastiere Logitech G512 Carbon, RGB, Mechanical Gaming Keyboard (Romer-G Tactile)

  19 500,00 L
  • Tastiere Gaming Logitech G512 Carbon Gaming Keyboard me ndricim RGB te konfigurueshem per cdo buton (16.8M Modele ngjyrash)

  • Tastiere mekanike me butona multifunksional dhe Anti-Ghosting.

  Learn More
 9. Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  2 800,00 L
  • Tastiere Gaming Armaggeddon Kalashnikov Ak-999 SFX Keyboard

  • 9 ngjyra te ndryshme RGB, te ndryshueshme direkt nga tastiera. Rezistente nga pikave te ujit.

  • Gaming Mode (Lock Windows Key) | 1.4m gjatesi e kabllit.

  Learn More
 10. Tastiere + Mouse Gaming Trust GXT 838 Azor Gaming Combo (Keyboard + Mouse) - RGB

  3 900,00 L
  • Tastiere Gaming Trust GXT 838 Azor Gaming Combo, tastiere + mouse.

  • Teknologji Advanced Anti-Ghosting per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar dhe Gaming Mode.

  • Shume e pershtatshme per ore te gjata loje me PC ose Laptop. 12 butona multimedia.

  Learn More
 11. Tastiere + Mouse Wireless Genius SMART READY Wireless Keyboard with mouse

  2 800,00 L
  • Tastiere Genius SMART READY Wireless + Mouse i perfshire.

  • 10m distance Wireless.

  • E pershtatshme per Windows 7, 8, 8.1, 10 ose Mac OS X 10.8

  Learn More
 12. Tastiere + Mouse Wireless Combo Manhattan QWERTZ (GJermane)

  2 000,00 L
  • Tastiere Combo Wireless Manhattan + Mouse i perfshire.

  • 10m distance Wireless.

  • QWERTZ.

  Learn More
 13. Tastiere Dell Multimedia - KB216 (e bardhe)

  2 000,00 L
  • Tastiere e sheshte me lidhje USB per zyre dhe shtepi nga Dell.

  • Butona shume komfort dhe te bute. 

  Learn More
 14. Tastiere Dell Multimedia - KB216 (Origjinale)

  2 300,00 L
  • Tastiere e sheshte me lidhje USB per zyre dhe shtepi nga Dell.

  • Butona shume komfort dhe te bute. 

  • Tastiera eshte Origjinale.

  Learn More
 15. Tastiere Trust Erou Silent Keyboard, shume e rehatshme

  1 900,00 L
  • Nder tastierat me cilesore me lidhje USB ideale per zyre dhe shtepi.

  • Taste te bute dhe te izoluar per pastrim te thjeshte.

  • 13 butona multimedia. Veshje gome per stabilitet dhe rehatine e dores

  Learn More
 16. Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK220, Optical Sensor 1000dpi Mouse and Keyboard Combo

  5 500,00 L
  • Tastiere Combo Wireless Logitech MK220 + Mouse.

  • Dizajn Unik dhe shume minimalist.

  • Ideale per ato persona qe jane vazhdimisht ne levizje.

  Learn More
 17. Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

  18 800,00 L
  • Tastiere Gaming Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard me LED.

  • Mouse Gaming Razer Abyssus V2 me ndriçim LED dhe 5000 DPI.

  • Mousepad Gaming Goliathus Chroma me ndriçim LED 

  Learn More
 18. Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Orange Switch)

  25 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Orange Switch. 

  Learn More
 19. Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch) - Roze

  18 300,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 me ngjyre Roze.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 

  Learn More
 20. Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard: Opto-Mechanical Key Switches - Instant Actuation - Chroma RGB Lighting - Magnetic Plush Wrist Rest - Dedicated Media Keys & Dial

  29 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard per lojtare profesional.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | Ndriçim nga poshte tastieres | Mbeshtetese gome.

  • Tastiera me profesionale gaming ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Opto-Mechanical Switch.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 55

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat