Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 64

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Kufje Gaming Trust GXT 322C Carus Gaming Headset (black)

  3 500,00 L
  • Kufje Gaming Trust GXT 322C shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC, XBOX, PS, Switch.

  • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.

  Learn More
 2. Kufje Profesionale Grandstream GUV3000 HD, USB headsets, Noise canceling microphone (per Call Center)

  5 400,00 L
  • Kufje profesionale, te çertifikuara nga Skype. Lidhje me USB ideale per Call Center.

  • Cilesi HD nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • ***Kujdes: Kufjet nuk jane ne gjendje. Porosia minimale 10 cope. Vonesa e levrimit 1 jave.

  Learn More
 3. Kufje Profesionale Jabra Evolve 30 II Headset Duo UC - Professional Unified Communicaton Headset USB Headset (per Call Center)

  8 800,00 L

  • Kufje profesionale me menaxhim te thjeshte te thirrjeve dhe ze kristal i paster.

  • Lidhje me USB Headset ideale per Call Center me gjatesi 2.5m. 

  • Çertifikuar per Skype for Business, Lync, Avaya, Cisco.

  • Cilesi shume me e larte se Jabra Evolve 20.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • ***Kujdes: Kufjet nuk jane ne gjendje. Porosia minimale 10 cope. Vonesa e levrimit 1 jave.

  Learn More
 4. ABKONCORE CH60 Gaming Headset with True 7.1 Surround Sound for PC, PS4, Laptop, Bass Vibration, Noise Cancelling, Soft Earmuffs Headphones with Mic, LED Light, in-line Controller for FPS Games

  8 500,00 L
  • Kufje Gaming ABKONCORE CH60 Real 7.1 per PC & PS4 me ndriçim RGB LED.

  • Refati maksimale per ore te gjata loje | True 7.1 Surround Sound | Noise-cancelling Microphone

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci | Efekt vibrimi ne Bass

  Learn More
 5. ABKONCORE B1000R Gaming Headset with True 5.2 Surround Sound for PC, Laptop, USB Headset with Noise-Cancelling Microphone, Gaming Headphones with Bass Vibration, RGB LED Light, in-line Controller

  9 500,00 L
  • Kufje Gaming ABKONCORE B1000R me ndriçim LED RGB | Eliminim te zhurmave nga mikrofoni

  • Cilesi ekstremisht e larte me "5.2 Channel true surround system" 

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | Dridhje e kufjes per nje perfshirje totale ne loje

  Learn More
 6. Adesso Xtream G1 - Gaming Headphones with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

  3 300,00 L
  • Kufje Gaming Adesso Xtream G1

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje | | Ndriçim LED

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 7. Adesso Xtream G2 - Gaming Headphones with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

  4 200,00 L
  • Kufje Gaming Adesso Xtream G2

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje | | Ndriçim LED

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 8. Zbritje
  Adesso Xtream G3-7.1 Surround-Sound, Gaming Headset with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

  Adesso Xtream G3-7.1 Surround-Sound, Gaming Headset with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

  Çmimi me zbritje 4 900,00 L Çmimi 5 500,00 L
  • Kufje Gaming Adesso Xtream G3 Virtual

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje | | Ndriçim LED

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci | 7.1 surround Sound

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 9. Adesso Xtream G4-7.1 Surround-Sound, Gaming Headset with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

  6 500,00 L
  • Kufje Gaming Adesso Xtream G4-7.1 Surround-Sound

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje Efekt vibrimi ne Bass | Ndriçim LED

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci | 7.1 surround Sound

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 10. Kufje Profesionale Yealink UH33 Monaural Headset, NoiseCancelling, On-Ear Mono Headset, Wired USB (per Call Center)

  5 700,00 L
  • Kufje profesionale, te çertifikuara nga Skype, per biseda telefonike te gjata me menaxhim te thjeshte te thirrjeve.

  • Lidhje me USB ideale per Call Center + Jack Audio 3.5mm per telefon ose Smartphone.

  • Cilesi HD nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • ***Kujdes: Kufjet nuk jane ne gjendje. Porosia minimale 10 cope. Vonesa e levrimit 1 jave.

  Learn More
 11. SonicGear Airphone 3 Bluetooth Headphones - Black/Blue

  1 800,00 L
  • Kufje SonicGear Airphone 3 me bluetooth.

  • Kane cilesi zeri shume te mire.

  • Te rehatshme dhe me kontroll volumi.

  Learn More
 12. SonicGear Vibra 5 Stereo Headset With Mic For Mobile Phones and PC

  1 900,00 L
  • Kufje SonicGear Vibra 5 per smartphone dhe tablete.

  • Buton per fikjen dhe ndezjen e mikrofonit ne fishen aux

  • Dizajn shume komfort. 1.5m Gjatesi.

  Learn More
 13. Elysium Signature HyperBass, High Performance, Over-Ear, Bluetooth 5.0 Headphones

  4 900,00 L
  • Kufje Elysium Signature HyperBass

  • Baterit zgjasin deri ne 20 ore me volum 70% Dizajn shume komfort

  • Kufje shume cilesore me kualitet shume te larte | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 14. Armaggeddon atom 7, 3.5mm + USB, Gaming Headset Microphone, Ndriçim RGB

  1 900,00 L
  • Kufje gaming Armaggeddon atom 7 Mobile Gaming Headset.

  • Per nje Gamer entuziast. Cilesi per online gaming, muzike dhe Chat.

  • USB per ndriçimin e kufjes ne 7 ngjyra te ndryshme.

  Learn More
 15. Armaggeddon PULSE 7 Mobile, 3.5mm, Gaming Headset Microphone

  1 900,00 L
  • Kufje Armaggeddon PULSE 7 Mobile Gaming Headset.

  • Per nje Gamer entuziastCilesi per online gaming, muzike dhe Chat.

  • Te rehatshme dhe kontroll volumi. 1.8m Gjatesi.

  Learn More
 16. Kufje Trust Primo Chat Headset

  1 000,00 L
  • Kufje Trust Primo Chat Headset cilesore dhe ekonomike.

  • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon për komunikim.

  • Mikrofon fleksibel dhe i ndjeshëm. Per Chat ose aplikacione te ngjashme me Skype.

  Learn More
 17. Kufje Gaming Trust Ziva Gaming Headset, 1.8m

  1 500,00 L
  • Kufje Trust Ziva Gaming Headset per nje Gamer entuziast.

  • Cilesi per online gaming, muzike dhe Chat.

  • Te rehatshme dhe kontroll volumi. 1.8m Gjatesi

  Learn More
 18. Corsair HS35 - Stereo Gaming Headset, Memory Foam Earcups, Headphones Designed for Xbox One and Mobile - Green

  6 900,00 L
  • Kufje Gaming Corsair HS35 | Prodhuara posaçerisht per XBOX

  • Cilesi superiore e Gaming: Custom-Tuned Crystal Clear Sound

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg per XBOX | 12 Muaj Garanci

  • Te pershtatshme edhe per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 19. Cooler Master CH321, RGB Gaming Headset, LASTING COMFORT, CRYSTAL-CLEAR COMMUNICATION

  6 900,00 L
  • Kufje Gaming RGB Cooler Master CH321

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg per PC | 12 Muaj Garanci

  • Pershtatet edhe per PS4 dhe XBOX nga kablli USB.

  Learn More
 20. HyperX Cloud Stinger Core - Gaming Headset, PS4, Playstation 4, Nintendo Switch, Xbox One headset, Over-Ear Wired Headset with Mic, Passive Noise Cancelling, VR

  5 900,00 L
  • Kufje Gaming Kingston HyperX Cloud Stinger | Zyrtarisht e licensuar per PS4 & PS4 Pro

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje Dynamic, 50mm with neodymium magnets

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

  • Funksionon edhe per PC, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 64

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat