Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Bluetooth

View as Liste Tabele

12 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. SonicGear Airphone 3 Bluetooth Headphones - Black/Blue

  1 800,00 L
  • Kufje SonicGear Airphone 3 me bluetooth.

  • Kane cilesi zeri shume te mire.

  • Te rehatshme dhe me kontroll volumi.

  Learn More
 2. I ri
  Elysium Signature HyperBass, High Performance, Over-Ear, Bluetooth 5.0 Headphones

  Elysium Signature HyperBass, High Performance, Over-Ear, Bluetooth 5.0 Headphones

  4 900,00 L
  • Kufje Elysium Signature HyperBass

  • Baterit zgjasin deri ne 20 ore me volum 70% Dizajn shume komfort

  • Kufje shume cilesore me kualitet shume te larte | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 3. AWEI Business Mono Bluetooth Earphone Stereo Wireless Headset Metal Mini Earbuds With Microphone For Phone Car Hands Free

  2 200,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus A01 Single Stereo Bluetooth Headset (Tek).

  • Butona multifunksional. Dizajn luksoz, i pershtatshem per biznes.

  • Degjim me nje performance te larte. Cilesi kristale e zerit, mund te bllokoje zhurmat ne background.

  • Mikrofon HD per thirrjet telefonike, rrezja e transmetimit bluetooth shkon deri ne 10 m.

  Learn More
 4. Kufje Bluetooth Genius HS-935BT Over Ear Headset

  5 100,00 L
  • Kufje Genius HS-935BT Over Ear Headset ideale per muzike.

  • 30 m distance per lidhje me Bluetooth dhe butona per per tu pergjigjur telefonatave.

  • Cilesi superiore e muzikes deri ne 15 ore pa nderprerje.

  Learn More
 5. Zbritje
  Kufje Bluetooth Baseus Encok D01 HiFi Wireless (Noise Cancelling)

  Kufje Bluetooth Baseus Encok D01 HiFi Wireless (Noise Cancelling)

  Çmimi me zbritje 2 900,00 L Çmimi 3 900,00 L
  • Kufje Bluetooth Baseus D01 me izolim zhurme.

  • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore.

  • 8 Ore bateri. Kontroll i volumit direkt nga kufja.

  Learn More
 6. Kufje Bluetooth Baseus A01 Single Stereo Bluetooth Headset (Tek)

  1 690,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus A01 Single Stereo Bluetooth Headset (Tek).

  • Degjim me nje performance te larte. Cilesi kristale e zerit.

  • Mikrofon HD per thirrjet telefonike, teknologji e anulimit te zhurmes.

  Learn More
 7. Kufje Bluetooth Baseus S03 Magnetic Bluetooth Sports Earbuds with Mic Vibrate

  3 900,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus S03 Magnetic Bluetooth Sports Earbuds Vibrate

  • Cilesi superiore e muzikes. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Ideale per sport dhe per perditshmeri. Dridhje e kufjes per kujtesa te telefona te harruara.

  Learn More
 8. Kufje Bluetooth Baseus S06 Wireless Earphone Magnetic

  2 900,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus S06 Wireless Earphone Magnetic.

  • Muzike shume cilesore per ore te gjata. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon shume i paster dhe dizajn teper modern. Terheqje magnetike.

  Learn More
 9. Kufje Bluetooth Baseus B15 Seal Stereo Bluetooth Sports Earbuds with Mic

  2 490,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus B15 Seal Stereo Bluetooth Sports Earbuds with Mic

  • Muzike shume cilesore per ore te gjata. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon shume i paster dhe dizajn teper modern. Acoustic Perfect.

  Learn More
 10. Kufje Bluetooth Baseus B11 Licolor Magnet Earphone Wireless Headset

  2 590,00 L
  • Kufje brenda veshi Bluetooth Baseus B11 Licolor Stereo Metal Wireless.

  • Muzike shume cilesore per ore te gjata. Kontroll i mikrofonit dhe muzikes direkt.

  • Mikrofon shume i paster dhe dizajn teper modern. Terheqje magnetike.

  Learn More
 11. Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Bluetooth Headphone

  2 800,00 L
  • Kufje Bluetooth Trust Leva Wireless Headphone per celular ose tablet.

  • Muzike shume cilesore dhe shume praktike me mundesi palosje.

  • Deri ne 8 ore bateri dhe fishe audio e perfshire per ta lidhe direkt.

  Learn More
 12. Kufje Bluetooth Trust Ziva Wireless Headphones

  2 100,00 L
  • Kufje Trust Bluetooth Ziva Headphones per Smartphone dhe tablet.

  • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.

  • 10m largesi transmetimi. Deri 6 ore muzike. Te rikarikueshme.

  Learn More
View as Liste Tabele

12 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat