Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Standard

View as Liste Tabele

12 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. I ri
  SonicGear Vibra 5 Stereo Headset With Mic For Mobile Phones and PC

  SonicGear Vibra 5 Stereo Headset With Mic For Mobile Phones and PC

  1 900,00 L
  • Kufje SonicGear Vibra 5 per smartphone dhe tablete.

  • Buton per fikjen dhe ndezjen e mikrofonit ne fishen aux

  • Dizajn shume komfort. 1.5m Gjatesi.

  Learn More
 2. Kufje Trust Primo Chat Headset

  1 000,00 L
  • Kufje Trust Primo Chat Headset cilesore dhe ekonomike.

  • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon për komunikim.

  • Mikrofon fleksibel dhe i ndjeshëm. Per Chat ose aplikacione te ngjashme me Skype.

  Learn More
 3. Kufje Genius HS-04S Headset and Microphone

  1 100,00 L
  • Kufje Genius HS-04S Headset me veshje gome dhe nje sfungjer shume te bute.

  • Kontroll i volumit. Krijuar qe te jete shume e rahatshme per bisedat e gjata.

  • Mikrofoni filtron zhurma e padeshiruar ne sfond. Mikrofoni mund te vendoset ne anen e djathte ose te majte.

  Learn More
 4. Kufje Genius HS-200C Light Weight Headband Headset me Microphone per PC

  600,00 L
  • Kufje Genius HS-200C per PC, cilesore dhe teper ekonomike.

  • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon për komunikim.

  • Mikrofoni i ndjeshëm me nje dizajn qe siguron cilësi të qartë gjate komunikimit.

  Learn More
 5. Kufje Genius HS-M430 Foldable Headphones

  • Kufje Genius HS-M430 Foldable Headphones.

  • Keto kufje mund te palosen dhe jane shume te rehatshme.

  • Degjimi i zeri eshte kristal i qarte dhe basi eshte shume i thelle me 40mm Neodymium.

  Learn More
 6. Kufje Genius HS-505X Big Earcup Headset

  1 300,00 L
  • Kufje Genius HS-505X cilesore dhe shume ekonomike.

  • Cilesi zeri dhe izolim i zhurmave, shume ideale per biseda te gjata.

  • Ideale per Skype ose komunikim video online.

  Learn More
 7. Kufje Trust Ziva Chat Headset

  700,00 L
  • Kufje Trust Ziva Headphone cilesore dhe shume ekonomike.

  • Kufje stereo me peshë të lehtë dhe me mikrofon për komunikim.

  • Mikrofoni i ndjeshëm me nje dizajn qe siguron cilësi të qartë gjate komunikimit.

  Learn More
 8. Kufje Trust Quasar Headset

  2 200,00 L
  • Kufje Trust Quasar shume te pershtatshme per ore te gjata ne Skype.

  • Mikrofoni siguron qartesi te larte.

  • Te pershtatshme per  Call Center.

  Learn More
 9. Kufje Trust Ziva Foldable Headphones

  • Kufje Trust Ziva Foldable Headphones per Smartphone dhe tablet.

  • Cilesi muzike dhe shume praktike per ato qe jane gjithmone ne levizje.

  • Dizajn elegant. Keto kufje mund te palosen.

  Learn More
 10. Kufje Manhattan Stereo

  600,00 L
  • Kufje stereo të thjeshta me mikrofon të rregullueshëm dhe kontroll volumit.
  Learn More
 11. Kufje A4Tech HS-23 ComfortFit Stereo Headset

  900,00 L
  • Kufje A4Tech HS-23 ComfortFit Stereo Headset per muzike dhe komunikimi.

  • Muzike cilesore dhe mikrofon me anulim zhurme.

  • Shume te rehatshme per ato qe flasin me ore te gjate.

  Learn More
 12. Kufje A4Tech HS-30 ComfortFit Stereo Headset

  900,00 L
  • Kufje A4Tech HS-30 ComfortFit Stereo Headset per muzike dhe komunikimi.

  • Muzike cilesore dhe mikrofon me anulim zhurme.

  • Shume te rehatshme per ato qe flasin me ore te gjate.

  Learn More
View as Liste Tabele

12 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat