Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Lexues kartash

View as Liste Tabele

4 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. I ri
  Docking Station Roline USB 3.2 Type C - 4K HDMI + 2 x USB 3.2 + 1 x SD/Micro SD Card Reader + 1 x USB Type C (Power Delivery) + 1 x Gigabit Ethernet

  Docking Station Roline USB 3.2 Type C - 4K HDMI + 2 x USB 3.2 + 1 x SD/Micro SD Card Reader + 1 x USB Type C (Power Delivery) + 1 x Gigabit Ethernet

  7 900,00 L
  • Docking Station nga USB Type C ne HDMI + 2 x USB 3.2 + USB Type C Power + SD/Micro SD Card Reader + 1 x RJ45.

  • Per lidhjen e Mac-ut, Laptop-it apo Smartphone me porta te ndryshme.

  • Cilësisë e siguruar, prodhuar nga marka Gjermane Roline.

  • Per me shume informacion Ju lutem shihni figuren.

  Learn More
 2. Lexues Kartash PNY Media Reader USB Type C Super Speed, 50 Modele, Card Reader

  2 500,00 L
  • Shpejtesi maksimale ne USB Type C per Mac, Windows, Android.

  • Per kartat: SD, SDHC, SDXC, MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC.

  • Prodhuar nga marka PNY, cilesi e garantuar 100%.

  Learn More
 3. Lexues Kartash Kingston Media Reader USB 3.0 Super Speed, 50 Modele, Card Reader

  2 900,00 L
  • Shpejtesi maksimale ne USB 3.0 deri ne 5.0Gb/s.

  • Për leximin dhe shkrimin e 50 modeleve te ndryshme te kartave te memorjes.

  • Prodhuar nga marka KINGSTON, cilesi e garantuar 100%.

  Learn More
 4. Lexues Kartash Roline 50 Modele, Card Reader

  1 500,00 L
  • Për leximin dhe shkrimin e 50 modeleve te ndryshme te kartave te memorjes.

  • Prodhuar nga marka Gjermane Roline, cilesi e garantuar 100%.

  Learn More
View as Liste Tabele

4 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat