Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Memorje USB / Flash

View as Liste Tabele

8 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Kingston 64GB Data Traveler DUO3C, USB 3.0/3.1 + Type-C

  2 200,00 L
  • Memorje USB nga Kinsgton, per porta USB Type-A dhe Type-C | Kapaciteti: 64GB.

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S.

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video per PC dhe Celular.

  Learn More
 2. Kingston DataTraveler 100 G3, USB Flash Drive - 128GB

  2 900,00 L
  • Memorje USB 3.1 / USB 3.0 nga Kinsgton | Kapaciteti: 128GB.

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S.

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje shpejtesi te larte.

  Learn More
 3. MediaRange USB 2.0 FLASH DRIVE - 8GB

  500,00 L
  • Memorje USB 2.0 MediaRange | Kapaciteti: 8GB

  • Ideal per transferim dokumentash, video, foto ose muzike.

  Learn More
 4. MediaRange USB 2.0 FLASH DRIVE - 16GB

  550,00 L
  • Memorje USB 2.0 MediaRange | Kapaciteti: 16GB

  • Ideal per transferim dokumentash, video, foto ose muzike.

  Learn More
 5. SanDisk Cruzer Fit USB 2.0 Flash Drive - 32GB

  900,00 L
  • Memorje USB 2.0 SanDisk Cruzer Fit| Kapaciteti: 32GB

  • Ideale per sisteme audio ne makine.

  • E pershtatshme per tableta, TV, Laptop.

  Learn More
 6. Kingston DataTraveler 106 USB 3.0, 16GB, 32GB, 64GB

  Duke filluar nga 900,00 L
  • Memorje USB 3.1 / USB 3.0 nga Kinsgton | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet Fjalekalimit tuaj

  Learn More
 7. Verbatim USB 3.0 Store 'n' Go V3 Flash Drive, 16Gb, 32GB, 64GB

  Duke filluar nga 600,00 L
  • Memorje USB 3.0 Verbatim Store 'n' Go | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
 8. SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive, deri në 130MB/s, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

  Duke filluar nga 800,00 L
  • Memorje USB 3.0 SanDisk Ultra | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 130MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet SecureAccess Software

  Learn More
View as Liste Tabele

8 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat