Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mikrofon

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Mikrofon Trust Primo Microphone

  690,00 L
  • Mikrofon Trust Nepa per zyre dhe shtepi.

  • Vendoset ne tavoli. Shume praktik.

  Learn More
 2. Mikrofon Trust GXT 239 Nepa Gaming Microphone

  1 400,00 L
  • Mikrofon Gaming Trust Nepa per çdo gamer entuziast.

  • Koke mikrofoni fleksibel dhe gjatesi deri 1.7m.

  • Ideale per Twitch dhe Youtube.

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat