Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 68

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Mouse Gaming Logitech G300s Optical Ambidextrous, RGB, 9 Programmable Buttons, Onboard Memory

  5 500,00 L
  • Mouse Gaming Logitech G300s.

  • Mouse me sensorin optik - 2500 DPI | 9 butona te konfigurueshem.

  • Mouse shume i shpejte dhe komfort | Ndriçim RGB.

  Learn More
 2. Mouse Gaming ABKONCORE A900, Optical, RGB, 16,000 DPI Adjustable

  3 800,00 L
  • Mouse Gaming ABKONCORE A900, per Laptop Gaming!

  • Mouse me sensorin optik - 16000 DPI.

  • Mouse shume i shpejte dhe komfort | Ndriçim RGB.

  Learn More
 3. Mouse Gaming ABKONCORE A660, 10000 DPI, 6, ARGB, Adjustable DPI

  2 900,00 L
  • Mouse Gaming URUZ Z5 Lightning, per Laptop Gaming!

  • Mouse me sensorin optik - 10000 DPI

  • Ndriçim i konfigurueshem ARGB 

  Learn More
 4. Mouse Gaming ABKONCORE A530, up to 4000 DPI, ndriçim RGB

  2 500,00 L
  • Mouse Gaming ABKONCORE A530 me 500/1200/1500/2000/3000/4000 DPI.

  • Mouse shume i shpejte dhe cilesor.

  • Ndricim RGB, deri ne 16.8 m ngjyra.

  Learn More
 5. Mouse Gaming ABKONCORE M30, RGB, up to 3500 DPI Adjustable

  2 000,00 L
  • Mouse Gaming Abkoncore Astra M30

  • 500, 1000, 1500, 1750, 2000, 2500, 3500 DPI.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se | Ndricim RGB

  Learn More
 6. Mouse Gaming Abkoncore Astra AM6, up to 3200 DPI, RGB

  2 000,00 L
  • Mouse Gaming Abkoncore Astra AM6 me 800/1600/2400/3200 DPI.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se

  • Ndricim RGB

  Learn More
 7. Mouse Riotoro NADIX Wired Optical RGB USB Gaming Mouse, 10.000 DPI Sensor

  5 200,00 L
  • Mouse Gaming nga marka Riotoro NADIX

  • Sensor optik 10000 DPI. 7 butona te konfigurueshem.

  • Ndriçim RGB.

  Learn More
 8. Mouse RIOTORO AUROX Gaming Mouse, RGB Multicolor Lighting, 8 Programmable Buttons, 10,000 DPI Limited Edition

  4 900,00 L
  • Mouse Gaming nga marka RIOTORO AUROX.

  • Sensor 10000 DPI, shume preçiz. Ndriçim RGB. 8 butona te konfigurueshem.

  • Dizajn shume komfort, i pershtatshem per ore te gjata perdorimi.

  Learn More
 9. Mouse LC Power M714BW, Wireless, Ergonomic, Optical 5buttons

  1 500,00 L
  • Mouse wireless nga marka LC Power M714BW.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m.

  • Mouse ideal per Desktop PC.

  Learn More
 10. Mouse Wireless Logitech M170 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Black

  1 600,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M170.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per Desktop PC.

  Learn More
 11. Mouse Wireless Logitech M185 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Blue

  1 700,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M185.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per laptop.

  Learn More
 12. Mouse Wireless Logitech M171 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Black

  1 700,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M171.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per Desktop PC.

  Learn More
 13. Mouse Wireless Logitech M171 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Blue

  1 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M171.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per Desktop PC.

  Learn More
 14. I ri
  Mouse Wireless Logitech M185 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Black

  Mouse Wireless Logitech M185 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Black

  2 200,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M185.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per laptop.

  Learn More
 15. Logitech B330 Silent PLUS Wireless Mouse, 2.4 GHz with USB Mini-Receiver, 1000 DPI Tracking, 3-Buttons

  3 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech B330

  • Jashtezakonisht i qete dhe i rehatshem.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 24 Muaj bateri.

  Learn More
 16. I ri
  Logitech Wireless Mouse M590 Multi-Device Silent, FLOW cross-computer control and file sharing for PC and Mac

  Logitech Wireless Mouse M590 Multi-Device Silent, FLOW cross-computer control and file sharing for PC and Mac

  4 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M590. Teper i qete dhe i rehatshem.

  • Mund te lidhet me 2 kompjutera njeherazi, duke levizur direkt nga njeri tek tjetri.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome. 24 Muaj bateri.

  Learn More
 17. Logitech M510 Wireless Computer Mouse, Comfortable Shape, Back/Forward Buttons, Side-to-Side Scrolling

  5 500,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M510. I vogel, i shpejt dhe i rehatshem.

  • Butoni Scroll leviz majtas dhe djathtas per shfletimin e dokumentave dhe zmadhimin e tyre.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome. 24 Muaj bateri.

  Learn More
 18. Mouse Profesional Logitech M720 Triathlon, Multi-device, Wireless Optical Mouse

  5 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M720. Shume i shpejt dhe i rehatshem.

  • EASY-SWITCH TECHNOLOGY: mund te lidhet me 3 kompjutera njeherazi.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome. 24 Muaj bateri.

  Learn More
 19. I ri
  Mouse Gaming HyperX Pulsefire Raid, Gaming Mouse, 11 Programmable Buttons, RGB, Ergonomic Design, Comfortable Side Grips, Software-Controlled Customization

  Mouse Gaming HyperX Pulsefire Raid, Gaming Mouse, 11 Programmable Buttons, RGB, Ergonomic Design, Comfortable Side Grips, Software-Controlled Customization

  9 500,00 L
  • Mouse ideal per gaming me 11 butona te konfigurueshem. Ndriçim RGB 360°.

  • Mouse shume i shpejte nga marka HyperX, me 16.000 DPI. HyperX NGENUITY software.

  • Projektuar posaçerisht per Gamers. Precizion tejmase i larte me sensor Pixart 3389.

  Learn More
 20. Mouse HP USB Optical Scroll Mouse (QY777AA) - 800 dpi - Scroll Wheel - 3 Button(s) - Symmetrical

  1 300,00 L
  • Mouse me kabllo USB HP me 800 DPI.

  • Forme e thjeshte dhe shume e rehatshme.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 68

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat