Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Standard

View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Mouse Profesional Logitech M720 Triathlon, Multi-device, Wireless Optical Mouse

  5 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M720. Shume i shpejt dhe i rehatshem.

  • EASY-SWITCH TECHNOLOGY: mund te lidhet me 3 kompjutera njeherazi.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome. 24 Muaj bateri.

  Learn More
 2. Mouse HP USB Optical Scroll Mouse (QY777AA) - 800 dpi - Scroll Wheel - 3 Button(s) - Symmetrical

  1 300,00 L
  • Mouse me kabllo USB HP me 800 DPI.

  • Forme e thjeshte dhe shume e rehatshme.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 3. Logitech G PRO Wired Gaming Mouse, HERO 16K Sensor, 16000 DPI, RGB, 6 Programmable Buttons, On-Board Memory

  7 500,00 L
  • Mouse gaming me butona mekanik. Projektuar per Pro Gamers

  • Ndryshim i ndriçimit RGB me 16.8M ngjyra | Pajisur me sensor HERO per shpejtesi dhe preçizion shume te larte.

  • 1MS report rate. Shume i lehte dhe i shpejte.

  Learn More
 4. Mouse Logitech B100 - 1000 DPI

  • Mouse me kabllo USB Logitech B100 me 1.000 DPI.

  • Forme e thjeshte dhe shume e rehatshme.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 5. Zbritje
  Mouse Logitech M100 - 1000 DPI

  Mouse Logitech M100 - 1000 DPI

  Çmimi me zbritje 1 300,00 L Çmimi 1 700,00 L
  • Mouse me kabllo USB Logitech M100 me 1.000 DPI.

  • Forme e thjeshte dhe shume e rehatshme.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

  Learn More
 6. Mouse Trust Ziva Optical Mouse - 1200 DPI

  600,00 L
  • Mouse Trust Ziva me 1.200 DPI.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Mouse i thjeshte per zyre ose shtepi.

  Learn More
View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat