Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Wireless

View as Liste Tabele

20 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Mouse LC Power M714BW, Wireless, Ergonomic, Optical 5buttons

  1 500,00 L
  • Mouse wireless nga marka LC Power M714BW.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m.

  • Mouse ideal per Desktop PC.

  Learn More
 2. Mouse Wireless Logitech M170 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Black

  1 600,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M170.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per Desktop PC.

  Learn More
 3. Mouse Wireless Logitech M185 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Blue

  1 700,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M185.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per laptop.

  Learn More
 4. Mouse Wireless Logitech M171 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Black

  1 700,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M171.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per Desktop PC.

  Learn More
 5. Mouse Wireless Logitech M171 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Blue

  1 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M171.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per Desktop PC.

  Learn More
 6. I ri
  Mouse Wireless Logitech M185 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Black

  Mouse Wireless Logitech M185 Wireless Mouse, Ambidextrous Design, 1000 DPI - Black

  2 200,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M185.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 12 Muaj bateri.

  • Mouse ideal per laptop.

  Learn More
 7. Logitech B330 Silent PLUS Wireless Mouse, 2.4 GHz with USB Mini-Receiver, 1000 DPI Tracking, 3-Buttons

  3 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech B330

  • Jashtezakonisht i qete dhe i rehatshem.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 24 Muaj bateri.

  Learn More
 8. I ri
  Logitech Wireless Mouse M590 Multi-Device Silent, FLOW cross-computer control and file sharing for PC and Mac

  Logitech Wireless Mouse M590 Multi-Device Silent, FLOW cross-computer control and file sharing for PC and Mac

  4 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M590. Teper i qete dhe i rehatshem.

  • Mund te lidhet me 2 kompjutera njeherazi, duke levizur direkt nga njeri tek tjetri.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome. 24 Muaj bateri.

  Learn More
 9. Logitech M510 Wireless Computer Mouse, Comfortable Shape, Back/Forward Buttons, Side-to-Side Scrolling

  5 500,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M510. I vogel, i shpejt dhe i rehatshem.

  • Butoni Scroll leviz majtas dhe djathtas per shfletimin e dokumentave dhe zmadhimin e tyre.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome. 24 Muaj bateri.

  Learn More
 10. Mouse Profesional Logitech M720 Triathlon, Multi-device, Wireless Optical Mouse

  5 900,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M720. Shume i shpejt dhe i rehatshem.

  • EASY-SWITCH TECHNOLOGY: mund te lidhet me 3 kompjutera njeherazi.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome. 24 Muaj bateri.

  Learn More
 11. Logitech G603 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse, HERO Sensor, 12000 DPI, Lightweight, 6 Programmable Buttons, 500h Battery Life, On-Board Memory, PC / Mac

  7 500,00 L
  • Mouse wireless Gaming nga Logitech, me butona te programueshem dhe shume i shpejte.

  • Pajisur me sensor HERO per shpejtesi dhe preçizion shume te larte.

  • 1MS report rate HI mode, 8MS report rate in LO mode. Shume i lehte dhe i shpejte.

  Learn More
 12. Mouse Logitech M280, Wireless Mouse, black, 2.4GHz, 1000 DPI

  2 800,00 L
  • Mouse wireless nga marka Logitech M280

  • Shume preçiz dhe komfort ne perdorim. Bateri qe zgjasin deri ne 18 muaj.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome.

  Learn More
 13. Mouse Wireless Logitech M325 - 1000 DPI

  3 500,00 L
  • Mouse pa tel Logitech M325 me 1.000 DPI.

  • Forme e thjeshte e vogel dhe e rehatshme.

  • Ideale per ato persona qe jane shpesh ne levizje.

  Learn More
 14. Mouse Wireless Trust Primo – 1600 DPI

  1 200,00 L
  • Mouse Wireless Trust Primo pa tel me 1.600 DPI.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Ky mouse funksionon shume mire edhe per mengjarashet.

  Learn More
 15. Mouse Wireless Trust Carve Wireless Mouse - 1000 DPI

  1 400,00 L
  • Mouse pa tel Trust Carve Wireless me 1.000 DPI.

  • I thjeshte dhe shume ekonomik.

  • Ky mouse funksionon shume mire edhe per mengjarashet.

  Learn More
 16. Mouse Wireless Trust Yvi FX Wireless Mouse – 1.600 DPI

  • Mouse Wireless Trust  Yvi FX me 1.600 DPI.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Mouse i thjeshte pa tel per zyre ose shtepi.

  Learn More
 17. Mouse Wireless Aera Wireless Mouse – 1600 DPI

  • Mouse Wireless Trust AERA me 1.600 DPI.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Mouse i thjeshte pa tel per zyre ose shtepi.

  Learn More
 18. Mouse Wireless Trust Ziva – 1.800 DPI

  1 000,00 L
  • Mouse Wireless Trust Ziva me 1.800 DPI.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Mouse i thjeshte pa tel per zyre ose shtepi.

  Learn More
 19. Mouse Wireless Trust Primo + MousePad – 1600 DPI

  1 400,00 L
  • Mouse Wireless Trust Primo me 1.600 DPI dhe tapet per Mouse i perfshire.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Mouse i thjeshte pa tel per laptopin tuaj.

  Learn More
 20. Zbritje
  Mouse Gaming Wireless Trust Ziva – 1200 DPI

  Mouse Gaming Wireless Trust Ziva – 1200 DPI

  Çmimi me zbritje 1 000,00 L Çmimi 1 300,00 L
  • Gaming Mouse Wireless Trust Ziva me 1.200 DPI.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Mouse i thjeshte gaming pa tel.

  Learn More
View as Liste Tabele

20 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat