Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Vizatues Dixhital

View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Vizatues Dixhital Wacom Intuos, CTL-4100WLK-N, Bluetooth, Black

  14 500,00 L
  • Vizatues dixhital me Bluetooth dhe USB nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Çliro imagjinatën. Madhesia: 152 x 95 mm. Ngjyra pistak e zeze.

  Learn More
 2. Vizatues Dixhital Wacom Intuos, CTL-4100WLE-N, Bluetooth, Pistachio (Green)

  14 500,00 L
  • Vizatues dixhital me Bluetooth dhe USB nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Çliro imagjinatën. Madhesia: 152 x 95 mm. Ngjyra pistak e Gjelbert.

  Learn More
 3. Vizatues Dixhital Wacom Intuos Comic Black Pen & Touch CTH-690CK-N

  27 800,00 L
  • Vizatues dixhital me lidhje USB nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një nder vizatuesit dixhital me te mire ne treg. (Wireless shitet veçmas).

  • I krijuar për kreativitet. Madhesia: 210x130 mm

  Learn More
 4. Zbritje
  Wacom Intuos S, CTL-4100K-N, Pen Tablet, Mobile Graphic Tablet, USB, Black

  Wacom Intuos S, CTL-4100K-N, Pen Tablet, Mobile Graphic Tablet, USB, Black

  Çmimi me zbritje 13 500,00 L Çmimi 14 500,00 L
  • Vizatues dixhital me lidhje USB nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Çliro imagjinatën. Madhesia: 200 x 160 x 8.8 mm. OS: Windows, Mac, Android.

  Learn More
 5. Zbritje
  Vizatues Dixhital One by Wacom, Medium, CTL-672, Drawing Digital Table

  Vizatues Dixhital One by Wacom, Medium, CTL-672, Drawing Digital Table

  Çmimi me zbritje 11 500,00 L Çmimi 12 300,00 L
  • Vizatues dixhital nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Ideale per fotografi dhe projekte. Siperfaqja e vizatimit: 216.0 x 135.0 mm.

  Learn More
 6. Zbritje
  Vizatues Dixhital One by Wacom, Small, CTL-472, Drawing Digital Table

  Vizatues Dixhital One by Wacom, Small, CTL-472, Drawing Digital Table

  Çmimi me zbritje 6 900,00 L Çmimi 8 500,00 L
  • Vizatues dixhital nga marka e mirenjohur Wacom.

  • Një stilolaps i besueshëm, ergonomik dhe i ndjeshëm ndaj presionit që i jepni skicimit tuaj.

  • Ideale per fotografi dhe projekte. Pressure sensitive (2048 levels)

  • Siperfaqja e vizatimit: 152.0 x 95.0 mm.

  Learn More
View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat