Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Baseus Mbajtese Celulari, Bicycle Phone Holder (SUMIR-BY01)

Ne gjendje
SKU
SUMIR-BY01
990,00 L
  • Mbajtese celulari per biceklete te madhesive nga 4" deri 6". Dizajn i fortë dhe fleksibël. 

  • Mund te perdoret ne 360o per te perdore telefonin tuaj ne cdo pozicion.

  • Pamje e plote 100% e celularit dhe vendi per kufje nuk eshte i bllokuar.

 

●  ●  ●

  Marka Baseus
  Modeli Miracle Bicycle Vehicle Mounts
  Ngjyra Zezë
  Përmasa 15.00 x 7.00 x 3.00 cm
  SKU SUMIR-BY01, SUMIR BY01
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Baseus
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBaseus Mbajtese Celulari, Bicycle Phone Holder (SUMIR-BY01)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat