Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Bluetooth A4Tech BTS-03 - Portable Speaker

Ne gjendje
SKU
BTS-03
1 990,00 L
  • Bokse portativ Bluetooth A4Tech BTS-03 - Portable Speaker

  • Te rikarikueshme | Vend per USB me muzike dhe karte memorje

  • Ideale per udhetime | Mund te lidhet edhe me Laptop

●  ●  ●

  Marka A4-Tech
  Modeli BTS-03
  Tipi i lidhjes Bluetooth
  Veçuri
  • Power output – (RMS) 5 W

  Ngjyra Gri me nuance te bardhe
  Gjatesia e kabllit -
  SKU A4Tech BTS-03
  Garanci 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Gri
Marka A4Tech
Komunikimi Bluetooth
Sistemi i Boksit Sistem Tek
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Bluetooth A4Tech BTS-03 - Portable Speaker
WhatsApp Chat WhatsApp Chat