Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

Ne gjendje
SKU
NGE50-B01
6 900,00 L
  • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.

  • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.

  • Cilese muzike shume cilesore.

●  ●  ●

Prodhuesi Baseus
SKU NGE50-B01
Nderfaqja Bluetooth V4.2, Audio Jack 3.5mm
Karikimi Wireless QI standard agreement
Parametra e boksit 4Ω / 7W * 2
Fuqia e karikimit pa tel 5W, DC5V, 1A
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Baseus
Komunikimi Bluetooth
Sistemi i Boksit Sistem Tek
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50
WhatsApp Chat WhatsApp Chat