Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

Ne gjendje
SKU
RZ05-02460100-R3G1
Çmimi me zbritje 15 900,00 L Çmimi 20 800,00 L
  • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.

  • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.

  • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.


●  ●  ●

Marka Razer
Modeli Nommo
Nderfaqja Lidhje me USB
Te tjera Vend per kufje, Ndriçim nga poshte Chroma.
SKU RZ05-02450100-R3G1
Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Razer
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB
WhatsApp Chat WhatsApp Chat