Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Genius SP-L160 - 2.0 Speaker System

Ne gjendje
SKU
31730004401
1 800,00 L
  • Bokse Genius me sistem 2.0 per kompjuter.

  • Dizajn i thjeshte me vend per kufje dhe kontroll i volumit.

  • Ideale per te kompjuterin e zyres dhe shtepise tuaj.

●  ●  ●

Marka Genius
SKU 31730004401
Nderfaqja Audio Jack 3.5mm
Power output (RMS)

6W

Parametra e boksit
Ideale per kompjuter
Te tjera
  • Smooth and slim design

  • Crystal clear sound

  • Sound mates of computer

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Genius SP-L160 - 2.0 Speaker System
WhatsApp Chat WhatsApp Chat