Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Genius SW-2.1 370 - 2.1 Speaker System - Wood

Ne gjendje
SKU
31731067102
Duke filluar nga 3 200,00 L
  • Bokse me amplifikues nga Genius me sistem 2.1 për cilesi muzike shumë te larte.

  • Bokse Druri ofrojne tinguj te shkelqyer | Dizajn modern

  • Ideale per te shtepi dhe zyre.

●  ●  ●

Marka Genius
SKU 31731067102
Nderfaqja Audio Jack 3.5mm
Power output (RMS)

8W

Parametra e boksit
Bokse Druri ofrojne tinguj te shkelqyer
Te tjera
  • Big volume controller

  • Wooden loudspeakers delivers solid sound

  • Dynamic audio crossover

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.1
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Genius SW-2.1 370 - 2.1 Speaker System - Wood
WhatsApp Chat WhatsApp Chat