Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Genius SW5.1 1020 – 5.1 Speaker System

Ne gjendje
SKU
31731004100
5 300,00 L
  • Bokse HomeTheater për dhomën e ndenjes.

  • Shijoni muzikë dhe filma si të jeni në koncert ose në kinema me bokset Genius 1020.

●  ●  ●

Marka Genius
SKU 31731037100
Nderfaqja Audio Jack 3.5mm
Power output (RMS)

26.5 W

Parametra e boksit
Bokse Druri ofrojne tinguj te shkelqyer
Te tjera
  • Kontroll i basit dhe volumit

  • Master volume and bass control

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Genius
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 5.1
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Genius SW5.1 1020 – 5.1 Speaker System
WhatsApp Chat WhatsApp Chat