Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Logitech Z213 - 2.1 Speaker System - Black

Ne gjendje
SKU
980-000942
6 600,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga marka Logitech.

  • 2 satelitë në 1.5W me një total 50W (4W Subwoofer) për cilësi muzike të shkëlqyer.

  • Kontroll i volumit nga rrota e jashtme dhe vend per kufje

●  ●  ●

Marka Logitech
SKU 980-000942
Nderfaqja Audio Jack 3.5mm
Power output (RMS)

7W

Parametra e boksit
Eksperience audio shume e vecante
Te tjera
  • Rich Balanced Sound

  • Vend per kufje

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Logitech
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.1
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Logitech Z213 - 2.1 Speaker System - Black
WhatsApp Chat WhatsApp Chat