Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Portable Bluetooth Baseus Encok E02 Multi-functional wireless speaker

Ne gjendje
SKU
NGE02-01
2 800,00 L
  • Bokse portative Bluetooth Baseus Encok E02 Multi-functional wireless speaker

  • Muzikes shume cilesore dhe e fuqishme. Vend per kufje (lidhje me PC)

  • Dizajn modern | Ideale per udhetime me shoqeri

●  ●  ●

Marka Basues
SKU NGE02
Nderfaqja
  • Bokse Pa tel (Wireless Speaker)

  • Vend per karte MicroSD dhe Hyrje USB

  • Cilesi Audio Superiore

  • Bateri me kapacitet te madh (deri 10ore)

  • Bluetooth V4.2 distance deri 10m

  • Hyrje Audio

Power output (RMS) -
Te tjera
Vend per kufje
SKU NGE02-01
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Baseus
Komunikimi Bluetooth, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit Sistem Tek
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Portable Bluetooth Baseus Encok E02 Multi-functional wireless speaker
WhatsApp Chat WhatsApp Chat