Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Portable Bluetooth Baseus Encok E05 Music-cube Wireless Speaker

Ne gjendje
SKU
E05
Duke filluar nga 2 500,00 L
  • Bokse portative Bluetooth Baseus Encok E05 Music-cube Wireless Speaker.

  • Muzikes shume cilesore dhe e fuqishme.

  • Dizajn modern ne forme kubi me mbajtese dore.

●  ●  ●

Marka Basues
SKU NGE05
Nderfaqja
  • Bokse Pa tel (Wireless Speaker)

  • Forme unike kubike

  • Cilesi Audio Superiore

  • Bateri me kapacitet te madh

  • Bluetooth V4.2 distance deri 10m

  • Hyrje Audio

Power output (RMS) -
Parametra e boksit
-
Te tjera Vend per kufje
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Marka Baseus
Komunikimi Bluetooth
Sistemi i Boksit Sistem Tek
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Portable Bluetooth Baseus Encok E05 Music-cube Wireless Speaker
WhatsApp Chat WhatsApp Chat