Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse SonicGear EVO 5 PRO - 2.1 Speaker System (Bluetooth)

Asnje ne gjendje
SKU
EVO 5 Pro Black
6 800,00 L
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 6 Watt (RMS).

  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).

●  ●  ●

Marka SonicGear
SKU EVO 5 PRO
Nderfaqja Bluetooth 2.1, Audio Jack 3.5mm, SD Card, FM Radio, AUX in, USB Input
Power output (RMS) 35W
Parametra e boksit
  • Power output - subwoofer (RMS) 24W

  • Power output - satellite (RMS) 6 W

Te tjera Vend per kufje
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka SonicGear
Komunikimi Bluetooth, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.1
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse SonicGear EVO 5 PRO - 2.1 Speaker System (Bluetooth)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat