Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse SonicGear Titan 5 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System

Ne gjendje
SKU
TITAN 5 BTMI
4 500,00 L
  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 5 BTMI me ndriçim LED Speaker

  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.

  • Titan 5 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

●  ●  ●

Marka SonicGear
SKU TITAN 5 BTMI
Nderfaqja Bluetooth 2.1, Audio Jack 3.5mm, SD Card, MP3 Playback, FM Radio, AUX in, USB Input
Fuqia e boksit / Power output (RMS) 40W / 14W
Parametra e boksit
  • Power output - subwoofer (RMS) 14W
  • Power output - satellite (RMS) 6W
Te tjera Vend per kufje
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka SonicGear
Komunikimi Bluetooth, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.1
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse SonicGear Titan 5 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System
WhatsApp Chat WhatsApp Chat