Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Soundbar SonicGear BT-2100 + Heavy Bass

Asnje ne gjendje
SKU
BT-2100
6 100,00 L
  • Bokse Soundbar dhe Bas i fuqishem per TV dhe Dekstop me ekran LED

  • Me korrent per vendosje para monitorit ose TV. 

  • Vend per kufje | Ideale per Home Theater

●  ●  ●

Marka SonicGear
SKU Soundbar BT-2100
Nderfaqja AudioJack, Bluetooth, Wireless, AUX-IN Connection, FM Radio
Power output (RMS) 20W
Parametra e boksit
Bokse me USB per vendsoje para monitorit.
Te tjera
  • LED Digital Display

  • Enhance TV Sounds

  • Subwoofer Included for Powerful Bass

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka SonicGear
Komunikimi Bluetooth, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Soundbar SonicGear BT-2100 + Heavy Bass
WhatsApp Chat WhatsApp Chat