Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse Soundbar USB Sonicgear BT300 White

Asnje ne gjendje
SKU
BT300 White
2 700,00 L
  • Bokse Soundbar me ndriçim ne baze te muzikes.

  • Me korrent nga USB per vendosje para monitorit.

  • Vend per kufje dhe karte memorje | Radio e perfshire

●  ●  ●

Marka SonicGear
SKU BT300 White
Nderfaqja AudioJack, USB Power
Power output (RMS) 4W
Parametra e boksit
Bokse me USB per vendsoje para monitorit.
  • Te tjera
  • Vend per kufje dhe TF CARD

  • Ndriçim i boksit ne varesi te muzikes

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Bardhe
Marka SonicGear
Komunikimi USB 2.0, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit Sistem Tek
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse Soundbar USB Sonicgear BT300 White
WhatsApp Chat WhatsApp Chat