Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse USB Logitech Z211 - 2.1 Speaker System

Ne gjendje
SKU
980-001269
4 500,00 L
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga marka Logitech me korrent nga USB

  • Ky sistem kompakt 2.1 i altoparlantëve siguron audio të cilësë së lartë dhe bas të pastër.

  • Muzike e plote audio pa humbur asnje tingull.

●  ●  ●

Marka Logitech
SKU 980-001269
Nderfaqja Audio Jack 3.5mm
Power output (RMS)

7W

Parametra e boksit
Eksperience audio shume e vecante
Te tjera Rich Balanced Sound
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Logitech
Komunikimi USB 2.0, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.1
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse USB Logitech Z211 - 2.1 Speaker System
WhatsApp Chat WhatsApp Chat