Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bokse USB SonicGear Sonic Cube - 2.0 Speaker System - High Clarity Speaker

Ne gjendje
SKU
SoniCube
800,00 L
  • Bokse me korrent nga USB per PC dhe Laptop.

  • Cilese muzike e larte dhe e qarte.

  • Te thjeshte dhe shume te vegjel.

●  ●  ●

Marka SonicGear
SKU SoniCube
Nderfaqja Audio Jack 3.5mm
Power output (RMS) 2 x 6W RMS
Parametra e boksit
Korrent nga USB
Te tjera -
Garancia 6 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka SonicGear
Komunikimi USB 2.0, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniBokse USB SonicGear Sonic Cube - 2.0 Speaker System - High Clarity Speaker
WhatsApp Chat WhatsApp Chat