Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Black Backpack

Ne gjendje
SKU
5EE91AA
4 000,00 L
  • Çante shpine HP Commuter Blue Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: E zeze | Përmasa: 29 x 16 x 44 cm

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli Commuter
  Ngjyra E zeze
  Modeli 29 x 16 x 44 cm
  SKU 5EE91AA
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka HP
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi 15.6" HP Commuter Black Backpack
WhatsApp Chat WhatsApp Chat