Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 15.6" HP - Essential Backpack

Ne gjendje
SKU
H1D24AA
4 300,00 L
  • Cante shpine HP Essential për studentë dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6"

  • Ngjyra: Zezë | Përmasa: 41.91 x 31.75 x 12.7 cm

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli H1D24AA
  Ngjyra Zezë
  Përmasa
41.91 x 31.75 x 12.7 cm
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka HP
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi 15.6" HP - Essential Backpack
WhatsApp Chat WhatsApp Chat