Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – HANOI Trolley

Asnje ne gjendje
SKU
105318
7 800,00 L
  • Cante dore Port Designs HANOI Trolley ideale per profesionistet qe jane shpesh ne levizje.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6". Eshte e pajisur me rrota dhe me kapese dore.

  • Ngjyra: Black | Përmasa: 45 x 19.5 x 40 cm

 

●  ●  ●

  Marka Port Designs
  Modeli HANOI Trolley
  Ngjyra E zeze
  Modeli 45 x 19.5 x 40 cm
  SKU 202322
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka PortDesigns
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇantë Laptopi 15.6″ Port Designs – HANOI Trolley
WhatsApp Chat WhatsApp Chat