Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 15.6" Port Designs - Sydney Port Backpack

Ne gjendje
SKU
135073
Duke filluar nga 4 300,00 L
  • Cante shpine Port Designs Sydney moderne, kompakte dhe teper elegante.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6"

  • Ngjyra: Blu | Përmasa: 35 x 48.5 x 19 cm

●  ●  ●

  Marka Port Design
  Modeli Sydney
  Ngjyra Blu
  Dimensionet  35 x 48.5 x 19 cm
  SKU 135073
Klasifikim
Marka PortDesigns
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi 15.6" Port Designs - Sydney Port Backpack
WhatsApp Chat WhatsApp Chat