Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 16.1" HP Value Carrying Case

Ne gjendje
SKU
QB681AA
2 500,00 L
  • Cante dore HP Essential Top Load Case për studentë dhe biznesmen.

  • Per laptopat me madhësi ekrani 16.1"

  • Ngjyra: Zezë | Përmasa: 412 x 304 x 63 mm

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli QB681AA
  Ngjyra Zezë
  Përmasa
412 x 304 x 63 mm
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka HP
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi 16.1" HP Value Carrying Case
WhatsApp Chat WhatsApp Chat