Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 16" Trust Primo Carry Bag

Ne gjendje
SKU
21551
1 800,00 L
  • Çante dore Trust Primo Carry Bag per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6" - 16".

  • Ngjyra: Zeze | Përmasa: 390 x 320 x 65 mm

 

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Primo
  Ngjyra Zeze
  Modeli 390 x 320 x 65 mm
  SKU 21551
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi 16" Trust Primo Carry Bag
WhatsApp Chat WhatsApp Chat