Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 17.3" Trust Atlanta Carry Bag

Ne gjendje
SKU
21081
1 900,00 L
  • Çante dore Trust Atlanta Carry Bag per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 17.3".

  • Ngjyra: Zeze | Përmasa: 420 x 325 x 45 mm

 

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Atlanta
  Ngjyra Zeze
  Modeli 420 x 325 x 45 mm
  SKU 21081
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi 17.3" Trust Atlanta Carry Bag
WhatsApp Chat WhatsApp Chat