Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Çante Laptopi 18" HP Value Top Load Case

Ne gjendje
SKU
QB683AA
2 900,00 L
  • Cante dore HP Essential Top Load Case për studentë dhe biznesmen.

  • Per laptopat me madhësi ekrani 17.3" - 18"

  • Ngjyra: Zezë | Përmasa: 470 x 335 x 50 mm

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli QB683AA
  Ngjyra Zezë
  Përmasa
470 x 335 x 50 mm
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka HP
Madhesia e Monitorit >18.4"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniÇante Laptopi 18" HP Value Top Load Case
WhatsApp Chat WhatsApp Chat