Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Cooler Master CH321, RGB Gaming Headset, LASTING COMFORT, CRYSTAL-CLEAR COMMUNICATION

Ne gjendje
SKU
CH321
6 900,00 L
  • Kufje Gaming RGB Cooler Master CH321

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg per PC | 12 Muaj Garanci

  • Pershtatet edhe per PS4 dhe XBOX nga kablli USB.

●  ●  ●

Marka CoolerMaster
Modeli CH-321
Menyra e lidhjes USB
Tipi i kufjes Mbulim i plote vesheve
Funksione shtese
  • Onboard sound card plus 50mm Neodymium drivers 

  • Pesha 348g per nje rahati superiore

  • Noise-Cancelation

Kontroll i volumit Jo
Mikrofon i perfshire Po
SKU CH321
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka CoolerMaster
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniCooler Master CH321, RGB Gaming Headset, LASTING COMFORT, CRYSTAL-CLEAR COMMUNICATION
WhatsApp Chat WhatsApp Chat