Language
Shporta

Dell Vostro 3670 Desktop PC (Intel Core i3-8100, 4GB DDR4, 1TB HDD)

Ne gjendje
SKU
Dell Vostro 3670 Mid Size
46 700,00 L
 • Dell Vostro 3670 Mid Size | Per zyre dhe shtepi

 • Intel Core i3-8100 (3.6GHz, 6MB) | 4GB DDR41TB 7200rpm HDD

 • Intel HD Graphics | DVD+/-RW | Ubuntu | 36 Muaj Garanci

●  ●  ●

Monitor

-

Procesor

Intel Core i3-8100 (3.6GHz, 6MB)

8012 Pike nga CPUBenchmark

Chipset

Integrated

Memorja RAM

4GB DDR4 2666MHz

Hard Disk

1TB 7200RPM

Kartë Grafike

Intel HD Graphics (e integruar)

Të tjera

DVD-RW Slim, Tastiere + Mouse

Portat e komunikimit

 • 802.11 AC 1x1 + Bluetooth® 4.0 combo

 • 1 Optical Drive

 • 1 x SD Card

 • 1 x Universal Audio Jack

 • 2 x USB 3.0 Ports

 • 1 x Line In/Out

 • 1 x HDMI

 • 1 x VGA Connector

 • 4 x USB 2.0 Ports

 • 1 x Gigabit Ethernet

Sistemi I Operimit

Ubuntu

SKU

3670

Garanci

36 Muaj

Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Dell
Procesori Intel Core i3
Shpejtesia e Procesorit 3GHz – 3.6GHz
Gjenerata Procesorit Intel Coffee Lake (8-te)
RAM 4GB
HDD 1TB
Karte Grafike Intel (e integruar)
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Komunikimi HDMI, VGA, USB 2.0, USB 3.0 / 3.1, Ethernet (LAN 1000), Bluetooth, Wireless
Veçuri DVD-RW
Sistemi i Operimit Linux
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniDell Vostro 3670 Desktop PC (Intel Core i3-8100, 4GB DDR4, 1TB HDD)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat