Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Ftohes per Laptop Cooler Master Notepal XL - Laptop Cooling Pad 17.3"

Ne gjendje
SKU
R9-NBC-NXLK-GP
3 700,00 L
  • Ftohje e perkryer per laptopin tuaj 15" - 17" nga CoolerMaster.

  • Ndriçim blu nga ftohesi. HUB USB e perfshire ne Ftohes.

  • I qete dhe dizajn i vecante. Perputhet pothuajse me cdo laptop ose ultrabook.

 

●  ●  ●

  Marka Cooler Master
  Modeli Notepal XL
  Ngjyra E zeze me ndriçim ftohesi
  Per laptopat me madhesi Deri 17"
  SKU R9-NBC-NXLK-GP
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka CoolerMaster
Madhesia e Monitorit 17" - 17.3"
Write Your Own Review
Po shqyrtoniFtohes per Laptop Cooler Master Notepal XL - Laptop Cooling Pad 17.3"
WhatsApp Chat WhatsApp Chat