Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Gamepad Razer Gigantus – Cloth Esports Gaming Mouse Mat (Tapet Mouse-i)

Asnje ne gjendje
SKU
RZ02-01830200-R3M1
4 400,00 L
  • Tapet profesional per videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuiliber i përsosur midis shpejtësise dhe kontrollit.

  • 445mm x 445mm x 5mm

●  ●  ●

  Marka Razer
  Modeli Gigantus
  Ngjyra E zeze me bazament te gjelbert.
  Permasa 445mm x 445mm x 5mm
  SKU RZ02-01830200-R3M1
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Razer
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniGamepad Razer Gigantus – Cloth Esports Gaming Mouse Mat (Tapet Mouse-i)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat