Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Gamepad Trust Wireless GXT 545 Yula Wireless, PC, Laptop, PS3

Asnje ne gjendje
SKU
20491
3 700,00 L
  • Gamepad Wireless nga Trust per PC dhe PS3.

  • 4 - 8 Ore bateri e rikarikueshme. 10 m distance.

  • 13 butona, 2 joystick, D-pad.

●  ●  ●

Prodhuesi Trust
SKU 20491
Nderfaqja Wireless, USB
Kohezgjatja e baterise 4 - 8 ore
Perdorimi Windows 7, 8, 10, PS3
SKU 20491
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0, Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniGamepad Trust Wireless GXT 545 Yula Wireless, PC, Laptop, PS3
WhatsApp Chat WhatsApp Chat