Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Gaming Razer Turret Lapboard - Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming - Bluetooth Enabled

Ne gjendje
SKU
RZ84-01330100-B3G1
23 000,00 L
  • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)

  • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.

  • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.


●  ●  ●

  Marka Razer
  Modeli Turret
  Tipi i lidhjes Bluetooth
  Veçuri Tastier + Mouse + Mousepad me magnet Gaming
  Ngjyra E zeze.
  Gjatesia e kabllit -
  SKU RZ84-01330100-B3G1
  Garanci 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Razer
Komunikimi Bluetooth, Wireless
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniGaming Razer Turret Lapboard - Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming - Bluetooth Enabled
WhatsApp Chat WhatsApp Chat