Language
Shporta

Gaming

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 128

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. I ri
  Gamepad Trust Wireless GXT 545 Yula Wireless, PC, Laptop, PS3

  Gamepad Trust Wireless GXT 545 Yula Wireless, PC, Laptop, PS3

  3 700,00 L
  • Gamepad Wireless nga Trust per PC dhe PS3.

  • 4 - 8 Ore bateri e rikarikueshme. 10 m distance.

  • 13 butona, 2 joystick, D-pad.

  Learn More
 2. Zbritje
  Workstation Pro AMD (AMD Ryzen 5 1600X, 16GB DDR4, 480 GB, GeForce® GTX 1050 Ti 4GB DDR5)

  Workstation Pro AMD (AMD Ryzen 5 1600X, 16GB DDR4, 480 GB, GeForce® GTX 1050 Ti 4GB DDR5)

  Çmimi me zbritje 82 900,00 L Çmimi 95 900,00 L
  • Workstation PC Pro AMD | Ideal per Gaming, Arkitekture & Inxhinieri

  • AMD Ryzen 5 1600X  (4.0GHz, 16MB) | 16GB DDR4480GB SSD

  • Gigabyte GeForce® GTX 1050 Ti 4GB DDR5 | Ubuntu | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 3. Zbritje
  Workstation Pro V2 (Intel Core i7-8700K, 32GB DDR4, 480 GB + 3TB HDD, GTX 1060 3GB DDR5)

  Workstation Pro V2 (Intel Core i7-8700K, 32GB DDR4, 480 GB + 3TB HDD, GTX 1060 3GB DDR5)

  Çmimi me zbritje 145 000,00 L Çmimi 160 000,00 L
  • Workstation PC Pro V2 | Ideal per Arkitekture, Inxhinieri dhe Video Editim

  • Intel Core i7-8700K (4.7GHz, 12MB) | 32GB DDR4480GB SSD + 3TB HDD

  • Gigabyte GeForce® GTX 1060 3GB DDR5 | Ubuntu | 36 Muaj Garanci

  Learn More
 4. Zbritje
  PC Gaming INFINEON 1000+ (Intel Core i5-9500F, 16GB DDR4, 240 GB + 2TB HDD, MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC)

  PC Gaming INFINEON 1000+ (Intel Core i5-9500F, 16GB DDR4, 240 GB + 2TB HDD, MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC)

  Çmimi me zbritje 94 900,00 L Çmimi 105 000,00 L
  • Gaming PC Infineon 1000+ | Ideal per Professional Gamers

  • Intel Core i5-9500F (4.4GHz, 9MB| 16GB DDR4240GB SSD + 2TB HDD

  • MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC | Ubuntu | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 5. Zbritje
  PC Gaming Kagami K3 (Intel Core i3-9100F, 16GB DDR4, 240 GB + 2TB HDD, MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC)

  PC Gaming Kagami K3 (Intel Core i3-9100F, 16GB DDR4, 240 GB + 2TB HDD, MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC)

  Çmimi me zbritje 84 900,00 L Çmimi 97 900,00 L
  • Gaming PC Kagami K3 | Ideal per Professional Gamers

  • Intel Core i3-9100F (4.2GHz, 6MB| 16GB DDR4240GB SSD + 2TB HDD

  • MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC | Ubuntu | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 6. Zbritje
  PC Gaming Vulcan V1X (Intel Core i3-9100F, 8GB DDR4, 240 GB, MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC)

  PC Gaming Vulcan V1X (Intel Core i3-9100F, 8GB DDR4, 240 GB, MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC)

  Çmimi me zbritje 64 900,00 L Çmimi 74 900,00 L
  • Gaming PC Vulcan V1X | Ideal per Fortnite

  • Intel Core i3-9100F (4.2GHz, 6MB| 8GB DDR4240GB SSD

  • MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC | Ubuntu | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 7. HyperX Savage Exo 480g Compact External SSD USB-C, USB 3.1 SHSX100/480G - Photo, Video, Gaming Storage

  15 400,00 L
  • Rezistencë Ekstreme, External 3D NAND SSD. 

  • 10 Herë më i shpejtë se një HDD i zakonshëm.

  • SSD e jashtme per Gaming per XBOX One and PS4.

  Learn More
 8. Lenovo Legion Y920 17.3" FullHD IPS Gaming Laptop (Core i7-7700HQ - 16GB - 1TB + 128GB SSD - GeForce GTX1070 8GB GDDR5)

  341 800,00 L
  • Laptop Gaming Lenovo Legion Y920-17IKB | 17.3" Full HD IPS (1920x1080)

  • Intel Core i7-7700HQ (2.8GHz - 3.8GHz, 6MB) | 16GB 2400MHz DDR4 | 128GB SSD1TB HDD

  • NVIDIA® GeForce® GTX 1070 8 GB | Windows 10 Home | I zi | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 9. Lenovo IdeaPad 330 Gaming 17.3" IPS (Core i7-8750H – 4GB – 1TB HDD - GTX 1050 4GB GDDR5)

  117 500,00 L
  • Laptop Gaming Lenovo Ideapad 330-17ICH | 17.3" Full HD (1920x1080) IPS

  • Intel Core i7-8750H (4.1GHz, 9M) | 4GB DDR4 2400MHz | HDD 1TB

  • NVIDIA GTX 1050 4GB GDDR5 | I zi | FreeDOS | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 10. HP Gaming Pavilion - 15-cx0005nia 15.6″ (Core i7-8750H – 8GB – 256GB NVMe - GeForce GTX 1050 4GB)

  130 700,00 L
  • Laptop Gaming HP Gaming Pavilion 15 | 15.6" Full HD (1920 x 1080) IPS

  • Intel Core i7-8550U (4.1 GHz, 9M) | 8GB DDR4 2400MHz | 256GB M2 NVMe

  • NVIDIA GeForce GTX 1050 4 GB GDDR5 | E zeze | FreeDOs | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 11. HP Gaming Pavilion Notebook 15-cx0004nia 15.6″ (Core i7-8750H – 8GB – 256GB NVMe - GeForce GTX 1050 4GB)

  126 200,00 L
  • Laptop Gaming HP Gaming Pavilion 15 | 15.6" Full HD (1920 x 1080) IPS

  • Intel Core i7-8550U (4.1 GHz, 9M) | 8GB DDR4 2400MHz | 256GB M2 NVMe

  • NVIDIA GeForce GTX 1050 4 GB GDDR5 | E zeze | FreeDOs | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 12. Laptop Gaming HP OMEN 15-dc0013nia 15.6" (Core i7-8750H – 16GB – 256GB NVME + 1TB - GeForce GTX 1050Ti 4GB)

  158 800,00 L
  • Laptop Gaming HP OMEN 15-dc0013nia | 15.6" Full HD (1920 x 1080) IPS | Bang & Olufsen

  • Intel Core i7-8750H (2.2GHz - 4.1 GHz, 9M) | 16GB DDR4 2400MHz | 256GB M2 + 1TB HDD

  • NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti (4 GB GDDR5 dedicated) | Black | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 13. Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Gaming Backpack Arokh + Mouse Gaming (falas)

  3 900,00 L
  • Cante shpine Gaming Port Designs Gaming Backpack Arokh per lojtaret ne levizje

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6"

  • Ngjyra: Zezë | Përmasa: 29.5 x 23.2 x 48.5 cm

  Learn More
 14. Razer Holiday Bundle - Cynosa Gaming Keyboard + Mouse Gaming Abyssus Essential + Mousepad Gaming Goliathus Chroma

  18 800,00 L
  • Tastiere Gaming Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard me LED.

  • Mouse Gaming Razer Abyssus V2 me ndriçim LED dhe 5000 DPI.

  • Mousepad Gaming Goliathus Chroma me ndriçim LED 

  Learn More
 15. Tastiere Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Orange Switch)

  25 500,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Orange Switch. 

  Learn More
 16. Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch) - Roze

  18 300,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 me ngjyre Roze.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 

  Learn More
 17. Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard: Opto-Mechanical Key Switches - Instant Actuation - Chroma RGB Lighting - Magnetic Plush Wrist Rest - Dedicated Media Keys & Dial

  29 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Huntsman Elite Gaming Keyboard per lojtare profesional.

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | Ndriçim nga poshte tastieres | Mbeshtetese gome.

  • Tastiera me profesionale gaming ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Opto-Mechanical Switch.

  Learn More
 18. Keypad Mekanike Gaming Razer Orbweaver Chroma, Palm-Rest Modules, Green Mechanical Switches

  18 500,00 L
  • Gjysem Tastiere Mekanike Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 

  • Dizajn ergonomik i avancuar, per ore te stergjatura loje, pa e ndjere lodhjen e dores.

  • 32 butona plotësisht të programueshëm. 

  Learn More
 19. Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2 – RGB Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch)

  14 700,00 L
  • Tastiere Mekanike Razer Blackwidow Chroma V2

  • Butona LED (16.8M Modele ngjyrash) | 5 Butona dedikuar Gaming | Kalim Audio nga kablli USB

  • Tastiera me e mire ne bote | 24 Muaj Garanci | Razer Green Switch. 

  Learn More
 20. Gaming Razer Turret Lapboard - Gaming-Grade Mouse and Keyboard Lapboard for Living Room Gaming - Bluetooth Enabled

  23 000,00 L
  • Turret Razer perbehet nga nje Tastiere Gaming me teknologji Anti-Ghosting (per rastet kur shtypet gabimisht nje buton i padeshiruar.)

  • Mouse Gaming Bluetooth me sensor 3.500 DPI.

  • Dizajni ergonomik dhe i holle i Razer Turret mundesojne nje eksperience perfekte per te luajtur nga preheri.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 128

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat