Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Karrige Gaming

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Gaming Chair GXT 707R Resto Gaming Chair

  24 900,00 L
  • Karrige Gaming nga Trust me rrotullim 360 grade.

  • Jastek i kokes dhe i shpines te heqshem. Mbeshtetese e krahëve i rregullueshëm.

  • Sedilje dhe mbeshtetesja e dores të rregullueshëm në lartësi te ndryshme.

  Learn More
 2. Gaming Chair LC-Power LC-GC-1, Ergonomic Gaming Chair, Removable Head, Haunch Cushions

  23 000,00 L
  • Karrige Gaming nga kompania Gjermane LC-Power me rrotullim 360 grade.

  • Jastek i kokes dhe i shpines te heqshem | Sedilje dhe mbeshtetesja e dores të rregullueshëm në lartësi te ndryshme

  • Perkulje maksimale si ne foto

  • Mekanizem "Butterfly" lehtesisht i manovrueshem

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat