Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Kufje Gaming

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 24

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. ABKONCORE CH60 Gaming Headset with True 7.1 Surround Sound for PC, PS4, Laptop, Bass Vibration, Noise Cancelling, Soft Earmuffs Headphones with Mic, LED Light, in-line Controller for FPS Games

  8 500,00 L
  • Kufje Gaming ABKONCORE CH60 Real 7.1 per PC & PS4 me ndriçim RGB LED.

  • Refati maksimale per ore te gjata loje | True 7.1 Surround Sound | Noise-cancelling Microphone

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci | Efekt vibrimi ne Bass

  Learn More
 2. ABKONCORE B1000R Gaming Headset with True 5.2 Surround Sound for PC, Laptop, USB Headset with Noise-Cancelling Microphone, Gaming Headphones with Bass Vibration, RGB LED Light, in-line Controller

  9 500,00 L
  • Kufje Gaming ABKONCORE B1000R me ndriçim LED RGB | Eliminim te zhurmave nga mikrofoni

  • Cilesi ekstremisht e larte me "5.2 Channel true surround system" 

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | Dridhje e kufjes per nje perfshirje totale ne loje

  Learn More
 3. Adesso Xtream G1 - Gaming Headphones with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

  3 300,00 L
  • Kufje Gaming Adesso Xtream G1

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje | | Ndriçim LED

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 4. Adesso Xtream G2 - Gaming Headphones with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

  4 200,00 L
  • Kufje Gaming Adesso Xtream G2

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje | | Ndriçim LED

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 5. Adesso Xtream G3-7.1 Surround-Sound, Gaming Headset with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

  5 500,00 L
  • Kufje Gaming Adesso Xtream G3 Virtual

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje | | Ndriçim LED

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci | 7.1 surround Sound

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 6. Adesso Xtream G4-7.1 Surround-Sound, Gaming Headset with Noise Cancelling Microphone, LED Lighting for PC, PS4, Xbox, Nintendo Switch, and Laptops

  6 500,00 L
  • Kufje Gaming Adesso Xtream G4-7.1 Surround-Sound

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje Efekt vibrimi ne Bass | Ndriçim LED

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci | 7.1 surround Sound

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 7. Armaggeddon atom 7, 3.5mm + USB, Gaming Headset Microphone, Ndriçim RGB

  1 900,00 L
  • Kufje gaming Armaggeddon atom 7 Mobile Gaming Headset.

  • Per nje Gamer entuziast. Cilesi per online gaming, muzike dhe Chat.

  • USB per ndriçimin e kufjes ne 7 ngjyra te ndryshme.

  Learn More
 8. Armaggeddon PULSE 7 Mobile, 3.5mm, Gaming Headset Microphone

  1 900,00 L
  • Kufje Armaggeddon PULSE 7 Mobile Gaming Headset.

  • Per nje Gamer entuziastCilesi per online gaming, muzike dhe Chat.

  • Te rehatshme dhe kontroll volumi. 1.8m Gjatesi.

  Learn More
 9. Kufje Gaming Trust Ziva Gaming Headset, 1.8m

  1 800,00 L
  • Kufje Trust Ziva Gaming Headset per nje Gamer entuziast.

  • Cilesi per online gaming, muzike dhe Chat.

  • Te rehatshme dhe kontroll volumi. 1.8m Gjatesi

  Learn More
 10. Corsair HS35 - Stereo Gaming Headset, Memory Foam Earcups, Headphones Designed for Xbox One and Mobile - Green

  6 900,00 L
  • Kufje Gaming Corsair HS35 | Prodhuara posaçerisht per XBOX

  • Cilesi superiore e Gaming: Custom-Tuned Crystal Clear Sound

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg per XBOX | 12 Muaj Garanci

  • Te pershtatshme edhe per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 11. Cooler Master CH321, RGB Gaming Headset, LASTING COMFORT, CRYSTAL-CLEAR COMMUNICATION

  6 900,00 L
  • Kufje Gaming RGB Cooler Master CH321

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg per PC | 12 Muaj Garanci

  • Pershtatet edhe per PS4 dhe XBOX nga kablli USB.

  Learn More
 12. HyperX Cloud Stinger Core - Gaming Headset, PS4, Playstation 4, Nintendo Switch, Xbox One headset, Over-Ear Wired Headset with Mic, Passive Noise Cancelling, VR

  5 900,00 L
  • Kufje Gaming Kingston HyperX Cloud Stinger | Zyrtarisht e licensuar per PS4 & PS4 Pro

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje Dynamic, 50mm with neodymium magnets

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

  • Funksionon edhe per PC, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 13. HyperX Cloud Stinger, Gaming Headset, Comfortable HyperX Signature Memory Foam, Swivel to Mute Noise-Cancellation Microphone, PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, Smartphone

  8 200,00 L
  • Kufje Gaming Kingston HyperX Cloud Stinger | #1 selling PC gaming headset

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje 50mm directional drivers for audio precision

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 12 Muaj Garanci

  • Ideale per PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch & Smartphone.

  Learn More
 14. Kufje Gaming Armaggeddon Pulse 7 Illuminated Gaming Headset

  1 900,00 L
  • Kufje Gaming te bardha me lidhje USB dhe AuioJack

  • Muzike cilesore dhe mikrofon me anulim zhurme.

  • Shume te rehatshme per nje Entry Level Gamer.

  Learn More
 15. Kufje Gaming Gigabyte GP-AORUS H5 Gaming Headset

  9 900,00 L
  • Kufje Gaming Gigabyte GP-AORUS H5 Gaming Headset

  • Cilesi superiore e Gaming me kufje 50mm beryllium metal

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 16. Kufje Gaming Trust GXT 307 Ravu Gaming Headset

  2 500,00 L
  • Kufje Gaming Trust GXT 307 Ravu Gaming Headset

  • Cilesi superiore e Gaming per PC, XBOX, PS dhe Nintendo.

  • Shume te rehatshem per vesh

  Learn More
 17. Kufje Gaming Trust GXT 310 Radius Gaming Headset

  3 300,00 L
  • Kufje Gaming Trust GXT 310 Radius Gaming Headset

  • Cilesi superiore e Gaming per PC, XBOX, PS dhe Nintendo.

  • Shume te rehatshem per vesh | Zgjatuese kablli audio

  Learn More
 18. Kufje Gaming Genius GX HS-G560 Gaming Headset, True in-game audio

  3 700,00 L
  • Kufje Gaming Genius GX HS-G560 shume cilesore.

  • Cilesi superiore e Gaming me True in-game audio

  • Shume te rehatshme per ore te gjate loje | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 19. Kufje Gaming Trust GXT 363 Hawk 7.1 Bass Vibration Headset

  5 900,00 L
  • Kufje Gaming Trust GXT 363 Hawk 7.1 Bass Vibration Headset

  • Cilesi superiore e Gaming me Virtual 7.1 surround sound

  • Dridhje e kufjes me aktivizimin e Basit | 12 Muaj Garanci

  • Nje nder kufjet me te mira ne treg.

  Learn More
 20. Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Headset

  3 900,00 L
  • Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius me ndriçim blue

  • Cilesi superiore e Gaming me 7.1 Virtual surround sound

  • Shume te rehatshem per vesh | 12 Muaj Garanci

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 24

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat