Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Tapet Gaming

View as Liste Tabele

19 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Mousepad Gaming ABKONCORE LP-800 RGB, 80cm x 30cm, lidhje USB (Tapet Mouse-i)

  2 600,00 L
  • Tapet profesional për videolojra nga marka ABKONCORE.

  • Ndriçim RGB LED i kontrollueshem me buton | Permasat: 80cm x 30cm

  • Lidhje USB

  Learn More
 2. Mousepad Gaming Adesso TRUFORM P104 Extra Large - 32" x 12" (Tapet Mouse-i)

  2 000,00 L
  • Tapet profesional për videolojra nga marka Adesso.

  • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  • Permasat: 32" x 12"

  Learn More
 3. Mousepad Gaming Trust Gaming GXT 758 Mouse Pad XXL (930 x 300 x 3 mm)

  1 700,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 930 x 300 x 3 mm.

  Learn More
 4. Razer Goliathus Control Fissure Edition Mouse Mat (Extended Size)

  5 900,00 L
  • Tapet profesional per videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuiliber i përsosur midis shpejtësise dhe kontrollit.

  • 920mm x 294mm x 3mm

  Learn More
 5. Mousepad Gaming Cooler Master MasterAccessory MP510 Gaming Surface - Small

  990,00 L
  • Tapet profesional per videolojra nga marka CoolerMaster.

  • Ekuiliber i përsosur midis shpejtësise dhe kontrollit.

  • Logo fosforeshente. 250 x 210 x 3 mm.

  Learn More
 6. XPG Battleground XL Prime RGB Lighting Extra Large Gaming Mouse Mat, Durable, Water-Resistant Cordura Fabric, Non-Slip Rubber Base (900mm x 420 mm x 4mm)

  6 900,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka XPG

  • Permasa: 900mm x 420mm x 4mm.

  Learn More
 7. HyperX FURY S Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (450x400x4mm)

  2 900,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka HyperX

  • Permasa: 450mm x 400mm x 4mm

  Learn More
 8. HyperX Fury S X-Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (900mm x 420mm x 4mm)

  4 900,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka HyperX

  • Permasa: 900mm x 420mm x 4mm.

  Learn More
 9. Corsair MM200, Gaming Mouse Pad, High-Performance Mouse Pad, Optimized for Gaming Sensors, Designed for Maximum Control, Extended

  5 500,00 L
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 930mm x 300mm x 3mm.

  Learn More
 10. Mousepad Gaming E-Blue Mazer EMP004-S - Small - (Tapet Mouse-i)

  500,00 L
  • Tapet Gaming nga E-Blue.

  • Nje tapet i lire dhe cilesor.

  • Permasat: 280 x 225 mm

  Learn More
 11. Mousepad Gaming Bloody B-070 - Large - (Tapet Mouse-i)

  1 400,00 L
  • Tapet Gaming nga Bloody.

  • Optimizuar per shpejte dhe kontroll ne levizje.

  • Permasat: 43 x 35 x 0.4cm

  Learn More
 12. Mousepad Gaming Bloody B-071 - Medium - (Tapet Mouse-i)

  1 000,00 L
  • Tapet Gaming nga Bloody.

  • Optimizuar per shpejte dhe kontroll ne levizje.

  • Permasat: 35 x 28 x 0.4cm

  Learn More
 13. Mousepad Gaming MSI Agility GD20, Ultra-Smooth, Low-Friction Textile Surface, Non-Slip Natural Rubber Base - Tapet Gaming

  3 200,00 L
  • Tapet Gaming me nga MSI.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 320mm x 220mm x 5mm

  Learn More
 14. Mousepad Gaming Razer Goliathus Control Fissure Edition - Medium - (Tapet Mouse-i)

  3 000,00 L
  • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  • Permasat: 254 mm x 355 mm

  Learn More
 15. Zbritje
  Mousepad Gaming Cooler Master MP510 Medium Gaming Mouse Pad with Durable, Water-Resistant Cordura Fabric

  Mousepad Gaming Cooler Master MP510 Medium Gaming Mouse Pad with Durable, Water-Resistant Cordura Fabric

  Çmimi me zbritje 1 900,00 L Çmimi 2 600,00 L
  • Tapet Gaming kunder ujit nga Cooler Master.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 320 x 270 x 3 mm

  Learn More
 16. Mousepad Gaming CORSAIR MM350 - Premium Anti-Fray Extra Thick Cloth Gaming Mouse Pad - Maximum Control – XL

  4 800,00 L
  • Tapet Gaming Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 450mm x 400mm x 5mm

  Learn More
 17. Mousepad Gaming Razer Goliathus Control Fissure Edition - Small - (Tapet Mouse-i)

  2 390,00 L
  • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  • Permasat: 215 mm x 270 mm

  Learn More
 18. Mousepad Gaming AORUS GP-AMP300 - Hybrid Silicon Optimized Mouse Tracking Surface - (Tapet Gaming)

  3 000,00 L
  • Tapet Gaming AORUS GP-AMP300 nga marka Gigabyte.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 324 x 273 x 1.8mm

  Learn More
 19. Gamepad Razer Gigantus – Cloth Esports Gaming Mouse Mat (Tapet Mouse-i)

  4 400,00 L
  • Tapet profesional per videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuiliber i përsosur midis shpejtësise dhe kontrollit.

  • 445mm x 445mm x 5mm

  Learn More
View as Liste Tabele

19 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat